Лікування зубів під наркозом може стати вирішальною підмогою, якщо страх перед стоматологом заважає візитів до стоматолога.

Стоматологія під наркозом – що, де, коли

Популярність анестезіологічної стоматології зросла з багатьох причин:

  • Анестезія – незамінний помічник, коли страх загрожує перешкодити візиту до стоматолога.
  • Анестезія також допомагає , коли ви поспішайте : незважаючи на те, що потрібно багато виправити, завдяки анестезії все лікування можна провести за одне відвідування.
  • Анестезія також надає чудову допомогу, якщо ковтка пацієнта чутлива і схильність до сну ускладнює лікування зубів.

Анестезіологічна стоматологія — це насамперед командна робота: крім стоматолога та зубної медсестри працює анестезіолог зі своєю командою. Бригада анестезіологів відповідає за анестезію пацієнта, а фахівці з гігієни ротової порожнини відповідають за стоматологічну допомогу пацієнту. Найголовніше, щоб анестезіолог та стоматолог знали один одного та методи роботи один одного.

Стоматологія під наркозом – поліклінічна глибока анестезія

Глибока анестезія – загальна анестезія, призначена для лікування зубів. Він ідеально підходить для пацієнтів, чиї зуби потрібно виправити та чиї процедури займають багато часу. При глибокій анестезії пацієнт міцно спить протягом усього лікування під наглядом анестезіолога та медсестри, а стоматолог, навпаки, встигає проробити всі необхідні процедури у швидкому темпі, часто за одне відвідування.
Під час глибокої анестезії трахею пацієнта вводять інтубаційну трубку. Це підвищує безпеку та прискорює роботу стоматолога. Інтубаційну трубку вводять лише після засинання, а видаляють відразу після пробудження. Таким чином, трубка не завдає занепокоєння пацієнтові.

Після пробудження від глибокої анестезії пацієнт кілька годин перебуває під наглядом анестезіологічної бригади, після чого може вирушити додому у супроводі супроводжуючого.

Стоматологія під наркозом – легкий наркоз

При легкій анестезії анестезіолог вводить пацієнту седативний засіб – заспокійливий – так, що рівень свідомості пацієнта знижується. Заспокійливе вводять у вену, і біль та страхи пацієнта значно полегшуються. Як і при глибокій анестезії, так і при легкій анестезії присутній анестезіолог протягом всієї процедури.
Легка анестезія ідеальна для дорослих пацієнтів, у яких процедура триває близько двох годин. Після процедур пацієнт перебуває під наглядом протягом 30-60 хвилин, після чого може вирушити додому разом із супроводжуючим.

Якщо лікування триває довше кількох годин, зуби можна лікувати або в кілька відвідувань, або під глибокою анестезією.

Лікування зубів під наркозом – питання, що часто ставляться

1. Що вибрати: глибоку анестезію чи легку анестезію?

Глибока анестезія найкраще підходить для дітей та дорослих пацієнтів, яким потрібне широке стоматологічне лікування. Глибока анестезія також може бути найкращим варіантом, якщо лікування зубів дуже страшне або якщо у пацієнта вже є чутлива ковтка, тобто схильність до спання всю ніч.
Легка анестезія є більш доступним варіантом, ніж глибока анестезія, і підходить для пацієнтів, зуби яких можна виправити за 1-2 години.
Вам не потрібно знати всіх секретів анестезіологічної стоматології. Професіонали клініки Слаутинського будуть раді допомогти вам. Разом із професіоналом ви підберете найбільш підходящий для вас варіант.

2. Мій знайомий стоматолог пропонує лише один вид анестезії. Це легкий чи глибокий сон?

Про це слід безпосередньо запитати у клініці. Термін «анестезія» іноді може належати до глибокої анестезії, тобто загальної анестезії. Іноді в рекламі говорять про анестезію у зв’язку з лікарською релаксацією, легкою анестезією.

3. Чому анестезія в стоматології така рідкісна?

Під час програми стоматологічного навчання спеціалісти не навчаються анестезіологічної стоматології. Через це стоматологічна допомога під наркозом – досить рідкісна послуга навіть у приватному секторі.
З іншого боку, ті стоматологи, які працюють у лікарнях, дуже звикли надавати стоматологічну допомогу під наркозом.
Багато фахівців клініки Слатинського також працюють у сфері спеціалізованої медичної допомоги на додаток до інших своїх обов’язків. Завдяки цьому вони мають досвід, наприклад, анестезіологічної стоматології.
Анестезіологічна стоматологія вимагає від стоматолога великого досвіду роботи. Оскільки анестезія триває трохи більше п’яти годин, стоматолог може бути в змозі виконувати навіть великі загальні процедури обережно і швидко.

4. Як мені підготуватися до анестезії?

Ви отримаєте всі інструкції заздалегідь перед тим, як прийти на прийом. Дотримуватися інструкцій дуже важливо.

5. Що вимірюватимуть під час анестезії?

Найважливіше для виміру:

  • глибина сну
  • артеріальний тиск
  • пульс
  • респіраторний

Робота команди анестезіологів відрізняється плавністю та гранично контрольованою творчістю. Перед приїздом пацієнта бригада разом вивантажує вісім великих пакетів — лише понад 300 кілограмів обладнання. Під час анестезії анестезіолог та медсестра контролюють, крім іншого, глибину сну, кров’яний тиск, пульс та дихання. Пацієнт у надійних руках.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11