Протезування – це розділ стоматології, який займається відновленням дефектів зубів за допомогою пломбувальних протезів. Зубні протези можуть бути незнімними або знімними. Альтернативою традиційним зубним протезам є зубні імплантати, що забезпечують постійний естетичний ефект. Однак, незалежно від вибраного методу, важливо пам’ятати, що заповнення проміжків у зубах дуже важливе. Відсутність зубів – це не лише естетична проблема, а насамперед проблема зі здоров’ям. Це може викликати проблеми з жуванням та вимовою, а також призвести до порушення прикусу та дегенеративних змін у скронево-нижньощелепних суглобах.

Зубні імплантати – це «нерухомі» протези

Зубні протези діляться на знімні та постійні. Традиційні знімні протези, відомі як штучні щелепи, є знімними та широко доступними завдяки доступній вартості. Знімна реставрація заснована на акриловій або металевій пластині, що покриває альвеолярні відростки та тверде небо. Вони можуть бути частковими чи повними. Металеві протези встановлюються на каркас, основу якого складають здорові зуби. Існують також покривні протези, які стабілізуються кліпсами та гачками. Однак це рідкісне рішення, оскільки воно вимагає опори конструкції на імплантат або корінь зуба.

Постійні зубні протези є вкладками на кореневі коронки, протезні коронки, вініри , мостоподібні протези та імплантати. Вініри дозволяють відновити невеликий дефект зуба. Вони також використовуються для корекції форми зуба або для закриття діастеми . Вони мають форму порцелянових лусочок, що прилипли до передньої частини зуба. Мости — це металокерамічні протези, які фіксуються за допомогою двох сусідніх зубів. Здорові зуби мають бути відшліфовані, а на стовпи встановлені коронки. Між ними знаходиться проліт, який відновлює втрачений зуб. Протезні коронки використовуються для відновлення пошкодженої зубної коронки або її перелому. Вони можуть бути металевими, цільнокерамічними або на основі цирконію.
Естетичні та довговічні зубні імплантати

Дентальна імплантологія – це технологічно просунутий метод заміщення дефектів зубів. Зубні імплантати, як і раніше, є зубними протезами. Їхня власна назва – інтрааксіальні імплантати, що добре відображає специфіку їхньої конструкції. Один імплантат складається з гвинта та коронки. Гвинтові імплантати виготовляються з титану або цирконію, які є нейтральними по відношенню до тіла. При встановленні імплантату гвинт вкручується в щелепу. Він бере на себе функцію кореня зуба і покривається спеціальним покриттям, яке прискорює складання імплантату з кісткою. Видимий елемент імплантату – керамічна коронка чи металокерамічна коронка. Безперечною перевагою імплантатів є естетика, що імітує природні зуби. Але це ще не все, адже передача кісткового навантаження імплантатом така сама, як і у разі молочних зубів. Завдяки цьому імплантати запобігають атрофії кістки.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11