Чи помічаєте ви, що при усмішці у вас з’являється більше гумок, ніж зазвичай? Якщо ви вважаєте, що це відіграє набагато більшу роль, ніж наявність зубів, ми говоритимемо про липку посмішку. Не хвилюйся! У цьому немає нічого поганого, деякі люди сприймають це як естетичний дефект і хочуть його змінити. Для кожного з них існує гінгівектомія – процедура, яка помітно зменшує розмір ясен.

У нашій стоматологічній клініці Слаутинського ми часто проводимо це невелике втручання, яке, як кажуть, змінює життя! Бажаєте знати, як підвищується самооцінка пацієнта? Продовжити читання!

Що таке гінгівектомія?

Він складається з простої операції , під час якої ми злегка підрізаємо ясна, що оточує зуби. Таким чином, буде відкрита велика поверхня зубів, а посмішка стане помітно більш гармонійною та естетичною, а зуби стануть більшими і довшими.

Це втручання, яке проводиться, звичайно, під місцевою анестезією , тому ніякого дискомфорту ви не зазнаєте. Процедура проводиться за допомогою електричного скальпеля для досягнення максимальної точності та мінімальної кровотечі ясен, а також для запобігання поверненню ясен у вихідне положення.

Коли проводиться гінгівектомія?

Гінгівектомію проводять, коли ясна розрослася непропорційно через:
змінене пасивне виверження

Ця проблема, яка зазвичай виникає у віці від 14 до 16 років, викликає зміну прорізування ясен, внаслідок чого вони займають надто велику поверхню зубів.

Розростання верхньої щелепи

Зміна зростання щелеп — ще одна причина, через яку ясна може займати більше зубного простору, ніж слід. Бувають випадки, коли гінгівектомії недостатньо і необхідно вдатися до ортогнатичної хірургії – процесу, показаному у випадках, коли ріст кісток та ясен перевищує нормальний.

Бруксизм

Несвідоме скрегітання зубами призводить до їх стирання, що призводить до їхньої ерозії, внаслідок чого зуби стають набагато меншими, а ясени стають виступаючими.

Якщо ви хочете відновити свою самооцінку, не соромтеся звертатися до наших стоматологів у Слаутинського. Ми працюємо для вашої посмішки.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11