Кровоточивість ясен при чищенні зубів – симптом, який пацієнти часто ігнорують. Це може бути наслідком занадто інтенсивного чищення зубів, але також може вказувати на певні хворобливі стани. Вдаватися до засобів для полоскання рота в даному випадку не правильне рішення, а ігнорування проблем, пов’язаних з опухлими яснами, може навіть призвести до втрати зубів.

Хвороба ясен має дуже серйозні наслідки і, на відміну багатьох інших станів, зазвичай протікає безболісно. Ігнорування проблеми може призвести до пошкодження більшої частини кістки, яка утримує зуби на місці. Тут дуже важливим є швидкий візит до стоматолога. Щоб діагностувати захворювання ясен чи пародонтит, необхідно пройти огляд ротової порожнини.

Які ще фактори можуть вплинути на кровоточивість ясен?

  • дефіцит вітамінів С та К. Зверніть увагу на свій раціон, щоб забезпечити ці поживні речовини з їжею. Намагайтеся їсти більше цитрусових , капусти, шпинату та перцю.
  • може бути пов’язано з серцевими захворюваннями або гіпертонією
  • гормональні зміни під час вагітності можуть зробити ваші ясна більш чутливими

Десни можуть кровоточити частіше, якщо ви приймаєте ліки, що розріджують кров.

Яким порадам слід слідувати, щоб запобігти захворюванню ясен?

  • чистити зуби регулярно та ретельно протягом 2 хвилин щодня
  • як тільки ви помітили кровотечу, йдіть на обстеження

Після лікування захворювання ясен ви повинні постійно працювати над правильними звичками, щоб запобігти його поверненню.

Сьогодні дедалі більше людей усвідомлюють, що підтримка здоров’я порожнини рота є невід’ємною частиною підтримки адекватного гомеостазу всього організму.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11