У традиційній ортодонтії металеві брекети кріпляться до поверхні зубів. Іноді металеві арки сприймаються як занадто помітні і важко чистки, що важко піддаються. Випрямлення діафрагми – непомітний спосіб випрямлення зубів. Плівки легко знімаються для легкого чищення. Це ортодонтичне лікування особливо підходить для корекції незначних дефектів постави у дорослих.

ЯК ВИКОНАЄТЬСЯ ВИПРЯМЛЕННЯ ДІАФРАГМИ?

Ортодонтичне лікування проводить досвідчений стоматолог, який накладає на зуби прозору та непомітну плівку. Зубний ряд сканується у цифровому вигляді і на його основі складається індивідуальний план лікування, слідуючи крокам до досягнення бажаного результату. Плівку змінюють кожні 1-2 тижні, залежно від руху зубів до досягнення запланованого кінцевого результату.

Діафрагми повинні використовуватися безперервно, не менше 22 годин на добу. На практиці фольгу знімають тільки для їжі та чищення. За бажання можна обійтися без фільмів, наприклад під час важливої події. Однак добре знати, що лікування сповільниться, якщо скоротити щоденний ортодонтичний час.
Лікування зазвичай триває від 4 до 18 місяців, залежно від вихідної точки та бажаного кінцевого результату.

Часті головні болі можуть вказувати на проблеми із зубами

Причин повторюваного головного болю може бути багато. Однак , якщо ви часто страждаєте від головного болю і не можете знайти причину, наприклад, у тугорухливості шиї та плечей або тугорухливості , можливо, настав час записатися на прийом до стоматолога. Нижче ви знайдете шість захворювань ротової порожнини та зубів, які можуть викликати головний біль.

СКРЕЖТАННЯ ЗУБАМИ АБО БРУКСИЗМ

Ви самі можете не помічати скрегіт зубів , особливо якщо це відбувається вночі. Люди, які хропуть, часто дізнаються про свою проблему після розмови про симптоми у стоматолога або коли людина, яка спить поряд з ними, скаржиться на приголомшливу церкву. Постійне скрегіт або сильне стискування зубів стомлює м’язи щелепи і часто викликає сильний головний біль. На щастя, бруксизм легко піддається лікуванню з допомогою шини, накладеної між зубами проти ночі.

ПОРУШЕННЯ ЖУВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ

Скронево-нижньощелепні розлади (СНЩС) є найбільш поширеним болем у роті після зубного болю. Найбільш частими симптомами є болі в щелепних суглобах і жувальних м’язах, утруднене відкривання рота, стукіт або клацання в щелепних суглобах та рухові порушення нижньої щелепи. Біль і напруга в щелепних суглобах і жувальних м’язах можуть викликати сильний головний біль, а також біль в обличчі та вухах. За оцінками, 7–9% пацієнтів страждають на дисфункцію жувальної системи. Порушення лікують, наприклад, знеболюючими, прикусними шинами, фізіотерапією.

ВТОМА ЖУВАЛЬНИХ М’ЯЗІВ

Іноді неправильний прикус, відсутність зубів або тривале тримання рота відкритим , наприклад, після операції, можуть стомити м’язи щелепи та викликати біль у ділянці голови. Якщо головний біль викликаний відсутністю зуба або прикусом, ви, безумовно, зможете вирішити цю проблему в кабінеті стоматолога.

М’ЯЗОВИЙ ДИСБАЛАНС

М’язи плечей, шиї та щелепи несуть значне навантаження, і кожна група м’язів виконує важку роботу, підтримуючи голову та череп. Якщо один з цих м’язів виходить з рівноваги, інші повинні працювати ще дбайливіше і можуть перевтомлюватися. Це, у свою чергу, може призвести до білиного колеса, якщо жорсткість м’язів спричиняє поганий прикус або скрегіт зубами. Найкраще лікування – попросити у стоматолога капу, розслабити м’язи будинку та почати регулярно відвідувати масажиста.

ЩІЛЬНИЙ І НЕПРАВИЛЬНИЙ ПРИКУС

Скученість зубів і неправильний прикус напружують щелепні м’язи. Ортодонтичне лікування виправляє як прикус, так і головний біль, що виникають, незалежно від віку.

КАРІЄС

Мабуть, найбільш поширеною причиною головного болю, викликаного проблемами із зубами, є карієс . Хоча отвори зазвичай відчуваються як біль у роті, відкрите коріння та пошкоджена емаль також можуть іррадіювати біль в інші частини обличчя та голови. Якщо головний біль з’являється після вживання чогось гарячого, холодного або солодкого, можливо, біль викликана діркою в зубі. Єдиний спосіб вилікувати зруйнований зуб – це залатати його до того, як він пошириться далі і погіршить як ваш головний біль, так і здоров’я зубів. Хороша гігієна порожнини рота та регулярні візити до стоматолога ефективно запобігають утворенню та прогресу карієсу.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11