Голлівудська усмішка – це великі, рівні та красиві зуби білого кольору. Пощастило тим пацієнтам, які не мають аномалій розвитку прикусу і мають здорові зуби. Але мало просто народитися з такими зубами, тому що потрібно їх зберегти. Якщо вам це не вдалося, то ви можете відновити їх. Головною проблемою багатьох є криві зуби. Щоб усунути проблеми із прикусом, потрібно носити брекети. Їх можна використовувати в будь-якому віці і носити їх протягом того періоду часу, який встановлений лікарем.

Не менш затребуваним варіантом є використання вінірів. Вони є накладками зі спеціального матеріалу. Вони встановлюються на зовнішню поверхню зуба і приховують усі дефекти. Якщо розглядати їх переваги, то до них можна зарахувати:

  • Вони гладкі, тому ви не зіткнетеся з нальотом чи зубним каменем;
  • Є велика кількість відтінків вінірів, тому ви зможете вибрати варіант, який вам сподобається;
  • Вони можуть виготовлятися з різного матеріалу;
  • Накладка тонка та не прозора, тому ви зможете приховати всі дефекти, які є на ваших зубах;
  • Установка вінірів здійснюється лише за кілька прийомів;

Не варто забувати, що такі вініри мають певні недоліки, до яких можна віднести те, що протез не знімається. Якщо ви не дотримуватиметеся гігієни, то можуть розвиватися бактерії, які викличуть захворювання. Залежно від того, який варіант створення гарної усмішки підходить вам найбільше, ви зможете підібрати те, що потрібно.

Де можна створити гарну посмішку?

Якщо ви вирішили зайнятися станом своїх зубів, ви можете звернутися до нас. Ми використовуємо різні методи відновлення зубів, серед яких ви зможете вибрати варіант, який вам потрібен. Ми розповімо вам про всі особливості того чи іншого методу і ви зможете визначитися. У роботі ми використовуємо лише якісні та перевірені матеріали, тому ви можете не сумніватися у досягненні поставленої мети.

Стати володарем гарної усмішки може кожен бажаючий, і перше, що потрібно зробити, то це звернутися до фахівця, який зможе провести консультацію. Усі методи, які ми використовуємо, не викликають болю, що є важливим. Тому, якщо ви завжди мріяли стати власником білої усмішки, то ви можете звернутися до нас, і ми допоможемо вам у цьому питанні, і візьмемо до уваги усі ваші побажання та особливості організму.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11