Відкриття першої гвоздики – захоплююча віха. Однак радість від цього досягнення незабаром може бути затьмарена безсонними ночами всієї родини, доки у маленького чоловічка ріжуться зубки. Однак є багато способів заспокоїти дитину та подбати про благополуччя решти членів сім’ї.

Коли у малюків починають різатись зубки?

Пам’ятайте, кожна дитина розвивається по-своєму. Більшість дітей перший зуб не з’являється у віці від шести до десяти місяців, а в інших він з’являється лише у віці одного року. Повний набір зубів у дітей зазвичай з’являється до 2,5 років, хоча бувають винятки.

Які симптоми прорізування зубів?

Ще до появи першого зуба ви можете помітити ранні ознаки прорізування зубів:

  • рум’янець на щоках;
  • ніжні, червоні ясна;
  • слини;
  • намагайтеся жувати все, що може дістати ваша дитина;
  • плакати;
  • відмова від їжі;
  • неспокійні пробудження вночі.

Іноді ви можете бачити, що зуб руйнується, або ви можете відчути потовщення ясна. Якщо вас турбує благополуччя вашої дитини, проконсультуйтеся з лікарем.

Прості методи зняття болю при прорізуванні зубів

Додаткові обійми та поцілунки завжди стануть у нагоді, коли вам потрібно допомогти малюкові з прорізуванням зубів. Ви також помітите, що ваша дитина часто із задоволенням жує щось, тому дайте їй щось важке, наприклад, спеціальний прорізувач для зубів або навіть продезінфікований і охолоджений прорізувач.
Також корисно обережно масажувати ясна дитини власним чистим пальцем. Також можна використовувати гель для прорізування зубів без цукру без барвників, наприклад НУРОДЕНТ® – швидкодіючий гель для прорізування зубів, медичний засіб зі смаком троянди, що застосовується при прорізуванні зубів у дітей віком від 6 місяців. Гель наноситься на ясна, створюючи захисний шар, який допомагає зменшити біль, дискомфорт та запалення, спричинене прорізуванням зубів.
Коли біль посилюється, у вас піднімається температура, вам можуть дати знеболюючий засіб, такий як суспензія для прийому внутрішньо Нурофен для дітей , який поєднує в собі знеболювальну, протизапальну та жарознижувальну дію і сприяє симптоматичному короткочасному усуванню легкого та помірного болю.

Ніколи не рано годувати дитину

На зубах швидко починають з’являтися відкладення. Ось чому за новими зубами потрібно доглядати із самого початку, щоб вони залишалися міцними та здоровими. Дуже важливо почати чистити зуби дитині, як тільки вони з’являться. Почніть без пасти. Коли вашій дитині виповниться 18 місяців, ви можете використовувати невелику кількість зубної пасти з низьким вмістом фтору, порівнянна з горохом. Крім того, уникайте солодких напоїв або молока після чищення зубів, щоб захистити зуби дитини від карієсу.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11