Коронавірус – це справжня проблема, яка торкається всіх сфер життя. Багато людей, які мають стоматологічні проблеми, бояться йти до фахівця, тому що в кріслі доведеться знімати маску, і є можливість того, що можна заразитися вірусом. Тому багато хто відкладає відвідування, і чекає, поки епідемія пройде. Але, робити так не зовсім правильно, тому що проблема розвиватиметься, і надалі, позбутися її буде значно складніше. Ми розуміємо всю небезпеку, тому докладаємо всіх зусиль, щоб знизити ризики захворювання.

Заходи, які вживаються

Наша стоматологія піклується про своїх пацієнтів і робить все для того, щоб відвідування було безпечним. Всі інструменти та прилади проходять регулярну дезінфекцію, а приміщення – обробку. Головними профілактичними заходами, що виконуються є:

  • Перед тим, як допустити пацієнта на прийом, він проходить перевірку щодо ознак наявності захворювання. За наявності кашлю, підвищеної температури або контакту із зараженими пацієнт не буде допущений на прийом;
  • Ми дотримуємося всіх правил, які встановлені Міністерством охорони здоров’я у галузі обробки інструментів та приладів;
  • Всі рукавички, халати, маски та окуляри є одноразовими та змінюються після кожного прийому;
  • Якщо є можливість, всі процедури виконуються за один візит, щоб знизити кількість відвідувань у клініку;
  • Для пацієнтів та персоналу пропонуються окремі засоби дезінфекції;

Як бачите, ми робимо все для того, щоб обслуговування в нашій стоматології було безпечним для вас. Щоб знизити ризики зараження, кожен пацієнт повинен приходити в масці і переконатися в тому, що не має симптомів захворювання або не був у контакті із хворою людиною. Перед відвідуванням лікаря вам виміряють температуру і запропонують скористатися спеціальними засобами для дезінфекції.

Тому якщо вам потрібно відвідати стоматолога, ви можете звернутися до нас. Ми дотримуємося всіх правил, які дозволяють знизити ризики інфікування. Затягувати з відвідуванням стоматолога не варто, тому що чим довше у вас буде проблема, тим складніше буде її позбутися. Як висновок хочеться сказати про те, що для того, щоб не заразитися коронавірусом при відвідуванні лікаря, потрібно дотримуватися всіх встановлених правил і дотримуватися вказівок фахівця. Ми зробимо все для того, щоб вирішити свої стоматологічні проблеми без ризиків.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11