Зуби прийнято називати тетрацикліновими тоді, коли їхня емаль змінює колір на різні відтінки. Проблема виникає через прийом антибіотиків відповідного ряду. Коли речовина вступає у взаємодію з кальцієм, з’являються певні сполуки, що впливають на колір зуба. Проблема може виникнути як у всій коронці, і її окремому ділянці. Найбільш пофарбованою є та її частина, що утворилася за умови вживання антибіотиків.

Види тетрациклінових зубів

Вони не завжди можуть бути одного кольору. Їх колір може бути різним, а найбільша міра забарвлення з’являється в пришийковій ділянці. На поверхневій частині зуба можливо кілька відтінків. Залежно від того, як довго ви приймали препарат, насиченість кольору може відрізнятися. Усі стадії можна розділити на:

  • Пігментація невеликої ділянки емалі з невеликою зміною відтінку. Вона виникає, якщо курс антибіотиків був недовгим;
  • Недорозвинення емалі, що виникає, якщо курси прийому були частими;
  • Сильна зміна кольору з’являється, якщо курс антибіотиків був тривалим;

Варіанти лікування тетрациклінових зубів можуть відрізнятися залежно від того, наскільки запущеною є ситуація. Якщо пігментація є невеликою, то потрібно пройти деякі етапи:

  • Лікування карієсу;
  • Професійне чищення;
  • Ремінералізацію емалі;
  • полірування зубів;
  • Покриття спеціальним засобом;

При складнішій ситуації використовуються інші методи, які вибираються фахівцем, виходячи зі стану зубів. Важливо розуміти, що тетрациклінові зуби псують вашу усмішку, тому зайнятися їх лікуванням потрібно відразу, як ви помітили зміни.

Для лікування проблеми ви можете звернутись до фахівців нашої стоматології. Вони мають багаторічний досвід роботи у цьому питанні та все необхідне обладнання, яке дозволяє впоратися з поставленим завданням. Перед тим, як розпочати лікування, проводиться консультація. Лікар збирає анамнез і визначає, наскільки серйозною є пігментація.Все обладнання є сучасним, тому ви можете не сумніватися у отриманні потрібного результату. Пігментація може виникнути не тільки у дорослих, а й у дітей, тому, після закінчення прийому препаратів, потрібно звернутися до фахівців, які дозволять позбутися проблеми. Ми допоможемо вам повернути вашу гарну усмішку та зробимо зуби білими.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11