Ви знали? Пародонтоз хоча б на одному зубі за статистикою є у 98% людей старше 40 років. Це приголомшлива статистика, але всього за кілька відвідувань стоматолога та поліпшення гігієни ротової порожнини можна вилікувати або повністю усунути цей стан.

ЗАХВОРЮВАННЯ ПАРОДОНА І ОЗНАКИ

Захворювання пародонту – це втрата кісткової тканини, що оточує коріння зубів. Першими ознаками пародонтиту є кровоточивість ясен. Це ознаки запалення тканин пародонту, які потребують якнайшвидшого лікування. Якщо вчасно не лікувати запалення, хвороба може прогресувати до розхитування зубів, зуби можуть розсуватись і між ними можуть утворюватися щілини. Це також може призвести до втрати зубів.

ЯК МИ ЛІКУЄМО ПАРОДОНТАЛЬНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

  1. Для запобігання подальшій втраті кісткової тканини навколо зубів найбільш важливим є ЕФЕКТИВНЕ ЩОДЕННЕ видалення зубного нальоту або ПІДТРИМАННЯ ЧИСТОЇ ПОВЕРХНІ ЗУБІВ. Якщо ви ще не встановили належну гігієну ротової порожнини, настав час почати краще піклуватися про гігієну порожнини рота прямо зараз.
  2. Коли ви відвідаєте стоматолога, він видалить зубний камінь над і під яснами. Процедура видалення зубного каменю називається масштабуванням та поліруванням коренів. Відлущування та вирівнювання коренів – неприємна процедура, тому проводиться за допомогою місцевої анестезії. Для того, щоб результати процедури пілінгу та розгладжування були максимально безболісними та неприємними, я підготувала вам коротку інструкцію, як діяти після процедури. Інструкції можна знайти тут.
  3. Через два-три місяці після пілінгу та розгладжування приходиш на огляд. Ми перевіряємо стан ваших ясен і при необхідності повторюємо пілінг та розгладжування та погоджуємо подальші лікувальні процедури.
  4. Навіть після закінчення лікування пародонтозу дуже важливо стежити за станом своїх ясен, спочатку регулярно раз на 3 місяці. Поки стан стабільний, такі часті огляди не потрібні.
    ПРОТЕЗУВАННЯ МАЄ УСПІХ ТІЛЬКИ ПРИ ЛІКУВАННІ ПАРОДОНТАЛЬНОЇ ХВОРОБИ
    Тільки при повному лікуванні пародонтозу має сенс остаточне протезування зубів. В іншому випадку, крім зубів, ви можете втратити протези, такі як імплантати, мости… Шлях до остаточного протезування іноді вимагає терпіння, оскільки це єдиний спосіб досягти довготривалого здоров’я порожнини рота і, в результаті менше відвідувань стоматолога.
  5. Важливо розуміти, що по-різному реагують на лікування. Гігієна є ключовим фактором, але не менш важливим є тягар системних захворювань. Куріння та стрес дуже шкідливі – у курців результати лікування часто гірші. Успіх лікування також залежить від стану нашої імунної системи та генетичного навантаження, якщо пародонтоз вже є у сім’ї.

Якщо ви стурбовані тим, що у вас є ознаки пародонтиту, не відкладайте огляд у стоматолога.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11