Питання, задане незліченну кількість разів. Для частини населення, особливо в попередні десятиліття, було важливим не те, де вони ходять до дантиста, а те, до кого взагалі можна звернутися. У наш час зростає усвідомлення необхідності піклуватися про зуби, тому частіше, ніж знайти стоматолога, люди запитують, як знайти хорошого стоматолога. Питання начебто просте, але в кожної людини різні потреби, бажання, ідеї, різні фінансові та тимчасові можливості, різна мотивація. Тому, окрім досвіду та безперервної освіти, ми вважаємо наріжним каменем медичного обслуговування індивідуальний підхід.

Вибираючи стоматолога, ми часто звертаємося за порадою до своїх родичів та друзів. Якщо ваші близькі задоволені своїм стоматологом, не соромтеся запитувати їх, чому це так, що їм підходить, або відкрийте веб-сайт офісу, щоб дізнатися більше про цю стоматологічну практику. У наш час практично кожна лікарняна або стоматологічна клініка має сайт, на якому можна дізнатися, де знаходиться медустанова, хто там працює, які послуги вона пропонує, скільки приблизно коштує лікування, а заразом подивитися фото з робочого місця.

На додаток до досвіду з околиць, можливо, відвідавши сайт цієї хірургії, ви також зможете оцінити наступні модельні ситуації.

  1. Я хочу, щоб у мого стоматолога було добре – красиво, чисто, організовано прийом і зал очікування, приємний адміністратор або медсестра, яка вітає мене на практиці, все це може багато означати, особливо для більш тривожних пацієнтів; Безперечним плюсом є наявність гігієнічного куточка, де у пацієнтів є можливість почистити зуби перед входом до кабінету.
  2. команда – пацієнти часто хочуть йти до одного стоматолога, якому вони довіряють. Крім професіоналізму, постійного проходження курсів, що підвищують кваліфікацію лікаря, наріжним каменем ми вважаємо індивідуальний підхід. Раніше стосунки між лікарем та пацієнтом були виключно авторитетними. В даний час ми намагаємося доносити до наших пацієнтів отримані дані доступною мовою, пояснювати індивідуальні варіанти терапії з роз’ясненням їх переваг та можливих ризиків, відповідати на запитання і тим самим давати можливість пацієнтові визначитися з одним із запропонованих методів лікування.
  3. сучасно обладнані кабінети – сьогодні навіть стоматологія йде пліч-о-пліч з технічним прогресом; Панорамний рентген, КЛКТ, внутрішньоротовий рентген у кожному кабінеті, сучасне стоматологічне обладнання, апаратна ендодонтія – все це може значно полегшити щоденний догляд за зубами наших пацієнтів. В останні роки більшість стоматологів вже працюють зі збільшенням – використовують або лупи, або операційний мікроскоп.
  4. страх лікування – деякі пацієнти бояться відвідування стоматолога через попередній негативний досвід. Завдання стоматолога – завжди діяти відкрито, чесно, чуйно та спокійно вести пацієнта через стресові моменти. Відмінним помічником є застосування місцевої анестезії, яка дозволяє проводити процедури без болю.
  5. ціни – при первинному відвідуванні пацієнта має бути ознайомлено з правилами роботи даного медичного закладу, зокрема з попереднім тарифним планом. У кожному лікарському кабінеті створено розрахунок, за яким визначаються ціни на лікування, яке не покривається медичною страховкою. Не завжди, особливо у разі складнішого лікування, ми можемо точно розрахувати, наскільки фінансово витратним буде весь процес, перш ніж розпочинати санацію. Саме тому необхідно ознайомити хворого з усіма можливостями, які можуть виникнути у його конкретному випадку.
  6. обсяг стоматологічної допомоги – пацієнти часто цікавляться, чи є у стоматологічній поліклініці кабінет стоматолога-гігієніста. Оскільки в третьому тисячолітті ніхто не може сумніватися в необхідності профілактики, ми вважаємо само собою зрозумілим співробітництво з досвідченим гігієністом. Пацієнти неодмінно оцінять, якщо в рамках одного медичного закладу у них буде можливість пройти консерваційну реабілітацію (пломбування), ендодонтичне лікування (лікування кореневих каналів), незнімну коронку або мостоподібний протез, реставрації, що знімаються, видалення зубів і т.д. імплантація або повна реконструкція зубів – усі ці послуги пропонує наш стоматологічний центр, і вся наша медична команда з повною віддачею бере участь у їх реалізації.
Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11