Якщо у вас сильний зубний біль, перше, що ви повинні зробити, це звернутися до свого стоматолога швидкої допомоги , щоб записатися на прийом. Але після того, як ви зателефонуєте їм, що ви повинні робити? Ваш зубний біль все ще буде завдавати біль, поки ви чекаєте на допомогу, тому вам потрібно щось, щоб ви відчували себе краще. Виявляється, вам варто відправитися на кухню, тому що там є безліч предметів домашнього вжитку, які можуть допомогти. Читайте далі, щоб дізнатися, які предмети слід звертатися, коли у вас мучить зубний біль.

Сіль

Поварена сіль хороша не тільки як приправа до вашої улюбленої страви. Насправді він може діяти як природний протизапальний та антибактеріальний засіб у роті. Щоб використати його, розчиніть одну чайну ложку в чашці теплої води та полощіть розчин у роті протягом 30 секунд.

Лід

Візьміть кілька кубиків льоду та загорніть їх у тканину або тонкий пластиковий лист. Потім прикладіть їх до болючої ділянки. Низька температура приглушить болючі сигнали, які посилає ваш зуб.

М’ята

М’яту можна використовувати як знеболювальне . Якщо ви маєте чайні пакетики з м’ятою, дайте їм охолонути після приготування чашки чаю і прикладіть до ураженої ділянки. Такого ж ефекту можна досягти і з листям м’яти перцевої. Заваріть одну чайну ложку листя м’яти перцевої у склянці води протягом 20 хвилин і змийте водою, як тільки вона охолоне.

Імбир та кайєнський перець

Спеції зазвичай залишають затяжний біль у роті, але в цьому випадку вони справді можуть його прибрати. Кайєнський перець містить з’єднання під назвою капсаїцин, і воно має здатність запобігати отриманню больових сигналів мозком. Змішайте рівну кількість порошку кайенського перцю та імбиру у воді. Візьміть отриману пасту і використовуйте її, щоб покрити поверхню невеликого ватного диска. Помістіть кульку прямо на хворий зуб і залиште її там, поки не відчуєте, що біль притупився або ви більше не можете терпіти спецію в роті.

Гвоздична олія

Гвоздична олія містить евгенол, який зменшує біль та запалення. Спробуйте нанести кілька крапель на ватний тампон та прикласти його безпосередньо до пошкодженого зуба. Обов’язково намагайтеся не проливати надлишки на навколишні тканини ясен, оскільки це може посилити ваш біль.

Екстракт ванілі

Ваніль гарна як для ласунів, так і для вболівальників. В екстракті є спирт, що надає речовині знеболювальні властивості. Все, що вам потрібно зробити, це нанести кілька крапель на палець і нанести їх на уражену ділянку.

Перекис водню

Хоча не всі тримають її на кухні, перекис водню, як і раніше, є предметом домашнього вжитку, який можна використовувати для полегшення зубного болю. Однак перш ніж його можна буде використовувати, його необхідно розбавити. Використовуючи 3% перекис водню, створіть розчин, що складається з рівних частин води та перекису водню. Полощіть рот протягом 30 секунд. Чи не проковтуйте розчин.

Вам не потрібно дозволяти зубного болю руйнувати вас. Поки ви очікуєте допомоги від свого стоматолога швидкої допомоги, ви можете полегшити вирішення проблеми, використовуючи один із цих простих домашніх засобів.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11