Стоматологічна допомога – це чудове вкладення у майбутнє. Якщо ми знехтуємо нею, вона може жорстоко помститися нам. Однак іноді ми не можемо це контролювати, навіть якщо добре дбаємо про свої зуби. Але ніколи не пізно загладити свою провину – там, де пломби не працюють, приходять зубні коронки . Їхнє виробництво – відповідальний процес, яким займаються фахівці.

Зубна коронка допоможе там, де пломби недостатньо

Хоча зубна пломба може замінити частину зубної тканини у разі пошкодження, можливості її використання обмежені. За відсутності великої кількості дентину звичайної пломби просто недостатньо. Зубна коронка може вирішити цю проблему, незалежно від того, скільки зубів немає. Навіть якщо від рідного зуба мало що залишилося, завдяки зубній коронці ви зможете посміхатися як раніше. Він замінює всю початкову поверхню зуба – від ясен до кінчика зуба.

Три основні функції зубної коронки:

 • Зміцнює структуру ослабленого зуба: Коронка зуба діє як кришка – вона покриває зуб з усіх боків, підвищуючи його опірність.
 • Відновлює первісну форму зуба: коронка виготовляється точно і «підганяється» точно під ваш власний зубний ряд.
 • Покращує естетичне враження від зубів: якісну зубну коронку важко відрізнити від справжнього зуба (не відноситься до металевих коронок).

Простіше кажучи – зубна коронка приходить, коли пломби замало. Застосовується, якщо пошкоджено більшу частину об’єму зуба. Часто це механічне пошкодження, наприклад, якщо частина вашого зуба тріснула чи відкололася. Іншим найпоширенішим випадком є повторне пломбування зуба, коли в ньому не залишилося вихідного зубного матеріалу. Хоча ціна зубних коронок вища за ціну пломб, як заміна повторним пломбам вона може їм відповідати.
Як виготовляється зубна коронка? Це справді детальна «мурашина робота». В результаті виходить ідеальний продукт, який не відрізняється від оригінального зуба.

Види зубних коронок, їх переваги та недоліки

В даний час ми ділимо зубні коронки на три типи залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені. Найчастіше використовувані види коронок:

 1. Порцелянові (керамічні, цирконієві) зубні коронки
  Найкращий варіант для передніх зубів. Ці коронки повністю фарфорові та візуально найбільше нагадують оригінальні зуби. З естетичної точки зору вони є найкращим вибором.
  Переваги: Візуально це ідеальна заміна на оригінальний зуб. Ваш зубний ряд буде виглядати так, начебто ви ніколи не втрачали зуб або його частину. Він також підходить для людей із алергією на метали.
  Мінуси: вища ціна
 2. Металопорцелянові (металокерамічні) зубні коронки
  Вони виготовлені з твердого металу, який під дією високої температури наноситься фарфоровий шар.
  Ці зубні коронки досить міцні, як металеві зуби, і в той же час непомітно діють усередині зубів, як керамічні зуби. Цей вид коронок досить міцний, щоб витримувати механічні навантаження і водночас має візуально непомітний ефект.
  Недоліки: Порцеляновий шар може зламатися або пошкодити зуби, з іншого боку, металева частина може просвічувати з-під фарфорового шару або іншим чином візуально зламати коронку.Щоб зубні коронки не були надто великим головним болем для вас та вашого гаманця, довірте себе професіоналам. Вирішіть свою проблему в довгостроковій перспективі, і вам більше не доведеться турбуватися про неї.

 

Причини вибрати стоматологічну клініку:

 • приємна обстановка
 • зручне паркування
 • професійний персонал
 • сучасне обладнання та якісні матеріали
 • “корони” при очікуванні (до 1 години)
 • короткий час очікування прийому
 • можливість лікування навіть у вечірні години
 • найсучасніші діагностичні технології
 • всі виступи в одному місці
  послуги професійної гігієни ротової порожнини + індивідуальні консультації
Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11