Ідея імплантації змінних зубів набагато старша, ніж ви думаєте. Перші згадки про зубні імплантати відносяться до 600 р. до н.е. в цивілізації майя. Тоді для цієї мети використовували уламки снарядів.
Інші різні матеріали, що використовуються як зубні імплантати, були зареєстровані протягом всієї історії, наприклад, слонова кістка, камінь, а також дерево. Близько 1700 Др. Джон Хантер, який співпрацював із розкрадачами могил та вживляв зуби померлих своїм пацієнтам.
Грунтуючись на сучасних наукових даних, сьогодні ми можемо констатувати, що жодна з процедур, що історично використовуються, або матеріалів не підходила і не мала великих шансів на успіх. В людини він спровокував сильну реакцію імунної системи, результатом якої стало відторгнення імпланту.
З 1950-х років дослідження в галузі імплантології швидко розвивалися. Значні зусилля та кошти було вкладено у розробку матеріалів, придатних виготовлення імплантатів. Завдяки цьому імунна відповідь організму зводиться до мінімуму. Ці матеріали не роз’їдають рота пацієнта, не виділяють в організм токсичних речовин і не викликають алергічних реакцій. Таким чином, пацієнти можуть проходити обстеження та лікування без проблем та ризику для здоров’я.
Піонер у розробці матеріалу та поверхні імплантатів був Dr. Штрауманн із Швейцарії. Він провів великі дослідження і був натхненний матеріалами, які у великих ортопедичних операціях. Він заснував компанію, яка носить його ім’я та з 1954 року є лідером у галузі розробки імплантатів.
Звичайний час загоєння та зрощення імплантату з кісткою складає близько 4 місяців. З імплантат преміум-класу Straumann цей час скорочується до періоду від 4 до 6 тижнів. Це відбувається завдяки особливій активній біоповерхні цих титанових імплантатів, що пройшла численні дослідження та клінічні випробування. Ми також можемо підтвердити успіх цих імплантатів, виходячи з власного багаторічного досвіду їх застосування в рамках наших лікувальних процедур.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11