Користування зубними протезами важко заперечувати: ці реставрації допомагають відновити втрачені зуби, а завдяки їм ви знову можете без ускладнень насолоджуватися улюбленою їжею, спілкуватися та посміхатися. На жаль, багато хто досі недостатньо обізнаний з процедурою протезування зубів. Можливо, через це цей метод лікування супроводжується міфами та помилками: кажуть, що протези неестетичні , незручні і не підходять для молодших пацієнтів.

Чи є підстави для таких вимог?

Міф 1 Зубні протези призначені тільки для людей похилого віку, які втратили всі зуби

До цього дня протезування часто асоціюється з людьми похилого віку: зазвичай у цьому випадку виникають спогади про знімні протези, які носили бабусі та дідусі, залишені на ніч у склянці з водою. Чи дійсно це зображення є найкращим поданням цієї процедури?
На думку лікарів, не зовсім. Сучасне протезування може застосовуватися з різних причин: втрата одного або декількох зубів, втрата більшої частини тканин зуба, відновлення сильно запломбованих зубів, а також в естетичних цілях – виправлення нерівностей, кольору або форми зубів. Звичайно, консультуючий фахівець оцінює конкретний випадок та призначає найбільш ефективне лікування.

Міф 2 Протези виглядають неприродно

Незручні, знімні протези, які були популярнішими у минулому столітті, насправді не дають бажаного естетичного ефекту. На щастя, це вже у минулому. У сучасній стоматології до якості матеріалів, естетики та процесу виготовлення протезів висуваються надзвичайно суворі вимоги. Всі реставрації виготовляються зубними техніками за фотографіями та зліпками зубів пацієнта, тому ви отримаєте індивідуальні, спеціально адаптовані протези, які виглядають дуже природно: візуально не відрізняються від природних зубів.

Міф 3 Протезування зубів – процес довгий та неприємний

Деякі люди бояться процедури протезування. Вони вірять, що на них чекає довге, болісне і дуже неприємне лікування. Це ще один міф! Фактично при протезуванні використовується місцева анестезія, що дозволяє уникнути болю та дискомфорту. Ця процедура не займає багато часу: зазвичай, достатньо двох візитів тривалістю близько години. Під час першої оцінюється стан пацієнта, складається план лікування, знімаються зліпки зубів. Під час наступного візиту фіксуються готові протези, які ідеально виглядають та відповідають анатомії зубів.

Міф 4 Протези не вимагають обслуговування

Зубні протези – це не справжні зуби, тому їх не потрібно чистити? На жаль, такий підхід є небезпечною помилкою, яка може значно зменшити термін служби навіть якісних реставрацій. На всіх зубних протезах, як і на природних зубах, накопичується наліт та бактерії, які можуть викликати захворювання зубів та ясен, інфекції та запалення.

Міф 5 Протезів коштуватимуть дорого

Ми й досі чуємо побоювання щодо вартості протезування зубів: кажуть, що якісні, естетичні реставрації коштують дорого, тому перевагами цієї процедури можуть скористатися лише люди з високим достатком. Це не правда. Хоча протези, виготовлені за найновішими технологіями (це можуть бути коронки, мостоподібні протези на імплантатах, вкладки, ламінати і т. д.), дійсно коштують дорожче застарілих знімних протезів, багато стоматологічних клінік використовують гнучкі форми оплати: розстрочку або розстрочку, часто діють знижки . про братився за протезуванням. Кожен може насолоджуватися естетичною посмішкою та всіма зубними функціями!

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11