Зубні вініри можуть вирішити багато проблем порожнини рота. Вас турбує, що при посмішці видно тріснутий зуб з великою пломбою та плямами? В результаті ваша усмішка стала неспокійною? Ви менше смієтесь? Ви боїтеся прикусити конкретний зуб, бо боїтеся, що він трісне через велику пломбу? В результаті ви почуваєтеся невпевнено та стриманою посмішкою повідомляєте про відсутність ентузіазму, ентузіазму, щирості у справах та особистому житті.

Невпорядкований стан ротової порожнини може позначитися на якості вашого життя, наприклад, невпевненість у собі, невимушене спілкування з людьми і позбавлення кулінарних задоволень.
За допомогою простого методу ми можемо вирішити ваші проблеми та повернути вам посмішку та задоволення від їжі… можливо, навіть підвищення на роботі!

ЩО ВИРІШУЮТЬ СТОМАТОЛОГІЧНІ ВІНІРИ?

Часткові або повні зубні вініри – це постійне рішення для тріснутих, пошкоджених, знебарвлених зубів або для зубів, які ослаблені та в основному заповнені пломбами, оброблені та схильні до тріщин, або просто зуб, який не в хорошій формі.

Завдяки широкому спектру кольорів стоматологічних матеріалів оберіть той, який найкраще відповідає кольору ваших зубів. Таким чином ніхто не запідозрить, що це не ваші рідні зуби. Люди лише помічають, що ви впевненіші у собі і волієте перебувати у вашій компанії.
Постійне відбілювання зубів також можна досягти за допомогою вінірів , якщо ви цього хочете.

ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА СТОМАТОЛОГІЧНИХ ВІНІРІВ

При першому відвідуванні ми оглядаємо зуби та робимо рентген зубів. Якщо попередня підготовка не потрібна ( повторна обробка кореня , обробка ясен , заміна пломби), зуб ретельно шліфується , робиться відбиток обох зубних дуг і зуб захищається тимчасовим покриттям (тимчасовим). Після того, як технік виготовить коронку, коронка тимчасова знімається, а постійна коронка прикріплюється до зуба.
Саме час посміхатися та насолоджуватися улюбленими стравами!

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11