Зубний наліт та камінь – два проблемні питання, з якими багато людей стикаються у процесі підтримки здоров’я своїх зубів. Наліт і камінь – це металеві чи кам’яні опади, які з’являються на зубах і роблять їх менш блискучими. Наліт і камінь можуть очистити лише професійні стоматологи, тому дуже важливо знати, як правильно запобігти їх появі та як допомогти собі у ситуації, коли вони вже з’явилися.

Щоб запобігти появі нальоту та каменю, потрібно правильно підтримувати зуби. Необхідно правильно та ретельно чистити зуби двічі на день та використовувати зубну нитку або зубну пасту, щоб досягти додаткової чистоти. Також слід відвідувати пародонтолога для професійної гігієни зубів не менше одного разу на рік.

Якщо наліт та камінь вже з’явилися, то найкраще звернутися до професійного стоматолога. Фахівець зможе правильно та безпечно очистити ваші зуби від нальоту та каменю. Залежно від складності ситуації стоматолог може запропонувати різні процедури, включаючи флюоресцентне полірування, глибоке професійне чищення, абразивну профілактику та лікування карієсу.

Нарешті, якщо ви хочете знизити ризик появи нальоту та каменю, вам потрібно уникати жувальних тютюну, алкоголю та міцних напоїв, а також вживати більше продуктів харчування з високим вмістом кальцію. Також слід знайти час для правильного відпочинку, тому що стрес може також призвести до появи нальоту та каменю.

Зубний наліт та камінь може призвести до численних проблем, тому дуже важливо правильно підтримувати зуби та регулярно відвідувати стоматолога. Таким чином, ви зможете уникнути проблем із зубами та зберегти своє здоров’я та красу посмішки.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11