Імплантація зубів – це чудове рішення, яке дозволяє відновити чудову усмішку. Перевагою імплантів є те, що вони міцні, тому пацієнт зможе їсти будь-яку їжу. Однак, не всі знають про те, що необхідно дотримуватися певних правил догляду за імплантами. Це дозволить збільшити шанси на їх приживлення та підтримувати здоров’я ротової порожнини. Це не так складно, як ви можете подумати. Отже, якщо ви хочете, щоб ваші імпланти служили вам так, як належить, то потрібно дотримуватися деяких правил догляду за ними:

  • Правильний догляд за імплантами дозволить вам не перейматися тим, що вони приживуться;
  • Профілактичні огляди – важлива частина догляду. Постійні візити до лікаря потрібні для того, щоб професійно доглядати не лише імпланти, а й ротову порожнину;
  • Потрібно відмовитись від куріння;

Пам’ятайте, якщо ви вибрали якісний імплант, то він прослужить вам тривалий час, за умови догляду за ним. Потрібно щодня проводити видалення нальоту із зубів, та виконувати деякі процедури:

  • проводити чистку з використанням зубної щітки та призначеної для очищення імплантів пасти;
  • Використовувати обполіскувати та іригатор;

Очищення імплантів від нальоту має здійснюватися не менше ніж 2 рази на день. Потрібно ретельно проводити цю процедуру, і приділяти особливу увагу ділянкам між зубами. При чищенні імплантів обертання зубною щіткою потрібно робити такі ж, як і по своїх зубах. Десна треба чистити плавними круговими рухами. Хорошим рішенням буде використання електричної щітки, оскільки вона дозволить очистити важкодоступні місця.

Чищення з використанням зубної нитки

Вона є дуже важливою. Вам потрібно використовувати пласку нитку, що дозволить очистити навіть вузькі проміжки. Просувати нитку між зубами потрібно плавно, так само, як і здійснювати всі рухи нею. Якщо у вас великі проміжки, зубна нитка може не впоратися з поставленими завданнями, тому потрібно використовувати зубні щітки. Після завершення чищення зубів щіткою та ниткою потрібно провести ополіскування ротової порожнини, правильно обравши засіб. Є велика кількість варіантів ополіскувачів, але тільки фахівець зможе вказати, який саме засіб вам підійде.

Якщо вам потрібна консультація щодо того, як доглядати імпланти, ви можете звернутися до нас. Ми відповімо на всі ваші запитання, допоможемо вибрати потрібні кошти і розповімо все, про що вам варто знати.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11