Всі хочуть мати гарну усмішку, тому немає нічого дивного в тому, що відразу після видалення зуба багато пацієнтів цікавляться тим, чи можна відразу ставити імплант. Щоб розібратися в цьому питанні, вам потрібно знати про те, що встановлення імплантів після видалення здійснюється відповідно до протоколів:

  • Одномоментний. Він має на увазі під собою встановлення імпланта відразу, в лунку зуба, який був вилучений. Є методи, які дають змогу здійснити встановлення імпланта та провести фіксацію коронки на нього;
  • Відстрочений. Цей метод вимагає того, щоб лунка повністю загоїлася, а кісткова тканина відновилася. На цей процес потрібно від 2 до 5 місяців, після чого лікар може провести імплантацію;

Звичайно ж, всі пацієнти хочуть провести одномоментну імплантацію, але її здійснення дозволяється тільки тоді, коли є потрібна кількість кісткової тканини. Якщо ж цієї умови не дотримано, то імплант не приживеться. Перед проведенням імплантації слід оцінити стан кісток щелепи, спираючись на результати КТ. Не слід забувати про те, що для проведення імплантації відразу після видалення зуба потрібно виконати кілька умов:

  • Пацієнт не повинен мати запалення в корені зуба, який видалятиметься;
  • Видалення має бути проведене так, щоб альвеолярний гребінь не мав пошкодження;
  • Після того, як буде проведено видалення, потрібно, щоб ясна щільно прилягала до кістки;

Не менш рідко лікарі стикаються з тим, що пацієнти цікавляться, чи можна провести установку імпланту, якщо зуб було втрачено давно? У цьому питанні важливо розуміти, що через 3 місяці після видалення зуба, кістка настільки сильно розсмоктується, що її може бути недостатньо для того, щоб провести імплантацію, тому може знадобитися її нарощування. Тому найкраще проводити імплантацію приблизно через 2-3 місяці після видалення зуба.

Все може відрізнятися в залежності від індивідуальних особливостей організму, тому важливо отримати консультацію фахівця, який зможе провести огляд ротової порожнини і точно сказати, коли проведення імплантації буде найбільш ефективним. Якщо ви хочете повернути собі чудову усмішку, ви можете звернутися до нас. Ми проведемо огляд, вислухаємо всі ваші побажання, та відповімо на всі запитання, які вас цікавлять. У своїй роботі ми дотримуємося встановленої технології, тому ви можете не сумніватися, що отримаєте бажаний результат.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11