Проведення імплантації зубів зверху має суттєву різницю від процесу відновлення зубів знизу. Це пов’язано з тим, що вони мають зовсім іншу анатомічну будову. Якщо розглядати кісткову тканину верхньої щелепи, то її структура пориста та неміцна, тому що на неї виявляється менше навантаження при жуванні. Тому якщо зуб губиться, то кісткова тканина швидко атрофується. Не варто забувати про те, що зверху знаходяться гайморові пазухи, тому стоматолог має бути професіоналом, щоб не завдати їм шкоди. Установка імплантів на верхній щелепі виглядає так:

  • Пацієнт проходить обстеження у спеціалістів;
  • Здійснюється діагностика стану та будови кісток верхньої щелепи, щоб виявити її характерні риси;
  • Здійснюється рішення про те, чи потрібно дорощувати кістку та про те, який імплант вибрати;
  • Здійснюється професійне очищення ротової порожнини та лікуються всі запалення;
  • Якщо кістки недостатньо, потрібно її відновлювати приблизно 8 місяців;
  • Після цього проводиться встановлення імпланта;
  • Спочатку лікар ставить імплант, який потрібно буде поносити деякий час, після чого змінює його на постійний;

Якщо говорити про проведення імплантації на нижню щелепу, то важливо знати, що вона має щільну структуру, а жувальні зуби на ній піддаються збільшеному навантаженню. З цієї причини фахівці пропонують здійснювати імплантацію в 2 етапи. Спочатку ставиться імплант, а після того, як він приживеться, фіксується коронка. На нижній щелепі є багато нерівностей і опуклостей, нервів і судин, тому займатися установкою імплантів повинен тільки фахівець.

Імплантація дозволить вам знову стати власником гарної усмішки, і стане найкращим рішенням у тому випадку, якщо ваш зуб втрачений чи пошкоджений. Якщо вам тільки видалятимуть зуб, то цілком імовірно, що вам може підійти одномоментна імплантація, але при цьому рішення має прийматися тільки вашим лікарем. Цей варіант оптимальний, оскільки спочатку лікар видаляє зуб, після чого в лунку відразу ж ставиться імплант і здійснюється фіксація. По суті ви йдете додому вже з новим зубом. Через деякий час вам потрібно відвідати спеціаліста з метою поміняти імплант на постійний.

Якщо вам необхідно провести імплантацію зубів, ви можете звернутися до нас. Ми використовуємо сучасні методи і маємо все необхідне для того, щоб створити посмішку вашої мрії. Ми відповімо на всі питання, що вас цікавлять, щоб ви не турбувалися.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11