Зубний біль – це те, з чим кожен з нас стикався хоча б один раз. Іноді біль може з’явитися, якщо зуби контактують з холодною або гарячою їжею. Біль є гострим, і провокується він чутливістю зуба. Якщо вас турбує ниючий біль, який є постійно, то практично завжди, це вказує на те, що є запалення. Якщо ви помітили, що різкий біль з’являється тоді, коли ви їсте солодке або холодне, але неприємні відчуття проходять відразу після усунення подразника, то швидше за все, що у вас є карієс, який потрібно лікувати. Цікавим є те, що зовні його не видно, оскільки він знаходиться між зубами.

Не менш рідкісною причиною болю може бути перевантаження різця, спровоковане неправильним прикусом. Не варто забувати про пародонтит, який є поширеним захворюванням, що викликає біль. Навіть якщо зовні різець здоровий, він може хворіти через запалення тканин ясен, які тримають його на кістки. В цьому випадку біль буде не тільки в зубі, а й у яснах. Біль може виникнути, якщо є запалення нерва зуба.

Карієс, який може бути прихованим, теж може спровокувати біль, який посилюватиметься надвечір. Щоб зрозуміти, що причина цього, пацієнту призначається проходження КТ. Чим раніше знайде джерело болю, тим швидше ви зможете приступити до лікування і позбутися болю. Іноді буває так, що пацієнти вказують на біль у зубі, а насправді біль спровокований: підрядними пазухами, ковткою, шиєю, органами слуху, захворюваннями серця та іншим. Тому важливо відразу звернутися до фахівця, як тільки виникла проблема.

Якщо у вас болить зуб, який зовні є здоровим і не має жодних пошкоджень, потрібно звернутися до фахівця, який зможе провести обстеження і зрозуміти, в чому саме проблема. Самостійно зрозуміти, чи справді справа в зубі не вийде, тому що ви вже встигли зрозуміти, що багато проблем не видно зовні, адже вони ховаються всередині зуба. Фахівець проведе огляд і призначить знімок, який зможе показати, у чому проблема.

Якщо вам потрібна консультація стоматолога, ви можете звернутися до нас. Ми проведемо огляд вашої ротової порожнини і зможемо визначитися з тактикою лікування, яка позбавить вас від болю. Ми маємо все необхідне обладнання та використовуємо лише перевірені методи, що призводять до бажаного результату.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11