Емаль зуба є найбільш міцною тканиною в нашому організмі, але це зовсім не означає, що її не можна пошкодити. Ми пропонуємо розібратися вам у тому, чому зубна емаль може пошкодитися?

Зубні пасти з відбілюючим ефектом

Зубна емаль може ставати тонше через вплив на неї агресивного середовища, наприклад, коли людина використовує пасту, що відбілює, яка містить абразивні частинки. Ці пасти потрібні для того, щоб очищати емаль від нальоту, який може з’являтися у тих, хто палить або постійно п’є каву. У їхньому складі є абразиви, які видаляють наліт методом полірування, тобто діють як наждачний папір. Якщо постійно використовувати такі пасти, то емаль руйнуватиметься і витончуватиметься. У результаті зуби ставатимуть чутливими.

Карієс емалі

Головною причиною розвитку карієсу у пацієнтів різних вікових груп є те, що у ротовій порожнині присутні бактерії, які мають можливість безкисневого бродіння, та створення кислого середовища на зубі. Залишки їжі служать чудовим середовищем для розмноження бактерій. Здебільшого це вуглеводи, що прилипають до зуба. Якщо ви регулярно проводите очищення ротової порожнини та обробляєте навіть важкодоступні місця, ваші зуби будуть здорові. Але якщо на зубах залишатимуться залишки їжі, то мікроби будуть розмножуватися.

Солодкі напої

Кожна людина потребує того, щоб протягом дня випивати приблизно 2 літри води, що важливо для підтримки організму. Але багато хто думає про те, що можна пити газовану солодку воду, яка служить альтернативою звичайній мінеральній воді, але це категорично неправильно.По суті, будь-яка солодка газована вода, незалежно від її вартості, містить у своєму складі лимонну або ортофосфорну кислоту, яка руйнує зубну емаль, а цукор, збільшує цей негативний вплив. Насправді, емаль легко розчиняється в кислоті. Зуби в дітей віком і підлітків більше піддаються впливу цього чинника, тому, потрібно подбати у тому, щоб у раціоні дитини був такого напою.

Якщо ви помітили, що у ваших зубів пошкоджена емаль, ви можете звернутися до нас. Ми проведемо огляд ротової порожнини і зможемо підібрати ті варіанти усунення проблеми, які будуть найбільш актуальними в цьому питанні. Слідкуйте за станом своїх зубів і доглядайте їх, і тоді, жодних проблем у вас не виникне.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11