Щодня ми приділяємо багато часу своєму зовнішньому вигляду, бажаючи виглядати на всі сто. Шкіра потребує контрастний душ, пілінг, крема. Волосся – ретельного миття, еліксирах і масках. Для нігтів – манікюр, педикюр ….

У круговерті справ ми виділяємо пару годин для спорту або танців, піклуючись про красу свого тіла. А ось зубам чомусь не завжди приділяємо належну увагу.

Тим часом, візитна картка будь-якої людини – це посмішка. І для здорової усмішки недостатньо чистити зуби двічі на день і відвідувати стоматолога тільки за гострого болю.

Так що ж робити?

Все просто. Для початку взяти за правило раз на кілька місяців робити дентікюр. Адже ми ж робимо манікюр і педикюр щотижня.

Що таке дентікюр?

Дентікюр – це унікальний комплекс SPA-процедур для порожнини рота, які створюють чистоту і відчуття свіжості на тривалий час.

Дентікюр – процес постійний, циклічний, що дозволяє уникнути або звести до мінімуму ризик виникнення стоматологічних захворювань. При цьому проведені процедури обов’язково мають свої результати у поліпшенні естетичних показників:

  • природний блиск здорових зубів,
  • щільні ясна,
  • відсутність неприємного запаху.

Крім видалення нальоту, проводиться глибоке фторування зубів, що особливо показано для вагітних жінок, людей із слабкою емаллю, а також для дітей з тільки що прорізаними постійними зубами. Під час дентікюра лікар проводить індивідуальний урок гігієни:

  • дає рекомендації по догляду за зубами,
  • підбирає зубні пасти, щітки, нитки (флоси),

керуючись оцінкою стану тканин, що оточують зуб (пародонту), чутливості зубів, емалі.

Пацієнти, що вперше звернулися, запрошуються через два тижні на повторне відвідування для контролю ступеня засвоєння навичок гігієни.

Мати здорові красиві зуби і свіже дихання – ознака хорошого тону в будь-якому суспільстві!

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11