Якщо ви помітили ознаки, які вказують на те, що зуб руйнується, у вас з’явився неприємний запах з рота та інші ознаки проблеми, то потрібно звернутися до фахівця, який зможе допомогти вам. Є багато причин, через які зуби можуть гнити, починаючи від недотримання гігієни ротової порожнини і закінчуючи станом вашого здоров’я. Основною причиною пошкодження зубів є недотримання гігієни або її відсутність. Наліт починає накопичуватися, твердне і викликає карієс або захворювання ясен. Ці проблеми призводять до того, що з рота виникає неприємний запах. Руйнування зубів може бути спровоковано:

  • Болезнями внутренних органов. Например, если у пациента есть проблемы с ЖКТ;
  • Наличием вредных привычек. При употреблении алкоголя и курении сигарет, иммунитет начинает снижаться, из-за чего бактерии размножаются;
  • Нехватка витаминов и минералов. Зубам нужен материал для строения, и если будет его нехватка, то зубы начнут повреждаться;
  • Неправильное питание. При постоянном потреблении сладкого и кислого появляется мягкий налет, который разрушает эмаль;

Важливо розуміти, що в людському тілі все пов’язано між собою, тому навіть якщо у пацієнта є гнилий зуб, то може постраждати весь організм. Гнилий зуб – це можливість для поширення, яка разом із кров’ю може проникати в ту чи іншу систему організму та впливати на роботу внутрішніх органів. Якщо ви стали помічати, що з рота з’явився сторонній запах, потрібно відразу звернутися до фахівця, який зможе зрозуміти, в чому причина. Якщо розглядати наслідки гнилих зубів, то до них можна віднести:

  • Захворювання серця. Зуб, який гниє, може спричинити появу ендокардиту;
  • Проблеми із ШКТ. Разом зі слиною інфекція виявляється у шлунку та кишечнику, що впливає на мікрофлору;
  • Головний біль та зниження апетиту. Запалення провокує слабкість;

Якщо у пацієнта гине зуб, то можуть виникнути проблеми із зором, слухом та шкірою, а також може постраждати кровоносна та нервова система. Потрібно відразу звернутися до фахівця, який допоможе позбавитися проблеми. Займатися лікуванням гнилих зубів має лише кваліфікований спеціаліст, який має все необхідне для цього. Стоматологи нашої клініки зможуть провести обстеження зуба та обрати тактику лікування, яка дозволить усунути проблему. Ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє гарантувати якісне виконання робіт.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11