Команда нашої клініки надає Вам унікальну послугу:

Digital Smile Design (Цифровий дизайн посмішки)

Дана технологія дозволяє домогтися максимально красивої і гармонійної посмішки, визначити форму, розмір зубів і побудова зубного ряду ще до того як Ви відвідаєте кабінет ортопеда за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. При цьому матеріалом для дослідження в даному випадку, служать Ваші діагностичні фотографії – з посмішкою, в профіль, в анфас і т. Д. На підставі отриманих даних комп’ютер, враховуючи всі деталі Вашого вигляду, видає проект ідеальної посмішки – такий, яка стане Вашою справжньою прикрасою!

Тепер не існує ніяких меж!

Ми створимо саме те, що Вам потрібно, адже ми знаємо про що Ви мріяли!

Нова посмішка, новий образ, нове життя!

Що таке Wax Up або для чого потрібна модель зуба з воску?

В першу чергу, перед тим, як приступити до протезування, лікар знімає діагностичні відбитки і виготовляє воскову модель майбутньої ортопедичної конструкції, для того, щоб зрозуміти майбутню концепцію протезування, передбачити можливі труднощі і передбачити всі нюанси прикусу. Одним словом, це потрібно для планування майбутнього лікування.

Так само воскове моделювання буває необхідним для наочного інформування пацієнта про майбутньої конструкції, а так само для узгодження концепції препарування тканин зуба з техніком-керамістом для досягнення найбільшої естетики коронки.

Таким чином, за допомогою воскового моделювання і лікар, пацієнт і зубний технік знають про всі аспекти роботи ще до початку протезування, що є запорукою успіху.

За заздалегідь відмодельованим зубам з воску, можна зробити тимчасові пластмасові або композитні коронки в присутності пацієнта протягом 20-30 хвилин.

Це здійснюється за допомогою силіконового ключа безпосередньо в порожнині рота пацієнта, що істотно скорочує час виготовлення тимчасової конструкції. Силіконові ключі і матриці дозволяють проводити контроль обсягу зішліфовування тканин зубів, запобігаючи зайву втрату тканини зуба не тільки в ортопедії, але і при терапевтичних роботах (при реставрації зубів фтоополімерним матеріалом).

Часто силіконова матриця, отримана з моделі Wax-up, необхідна для подання об’ємних характеристик майбутньої реставрації.

Такі моделі корисні при ортопедичної нормалізації неправильного прикусу за допомогою коронок або вінірів, так як вони допомагають краще представляти характер майбутнього змикання зубів.

Воскове моделювання незамінне для протезування на імплантах з подальшим негайним навантаженням, в першу чергу, для планування операції імплантації, а так само для виготовлення будь-яких видів протезних робіт – від одиничної коронки до протяжного керамічного мосту.

Приклади застосування комп’ютерного моделювання Digital Smile Design

Комп’ютерне моделювання, жінка

Комп’ютерне моделювання, чоловік

 

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11