Лікування пульпіту – це затребувана послуга в нашій стоматології. Для лікування захворювання використовуються геліокомпозітіви і светокомпозітви. Ми використовуємо тільки якісну продукцію від відомих і сертифікованих виробників, тому ви можете не турбуватися. Ми використовуємо матеріали, фізичні та хімічні показники яких не відрізняються від властивостей здорових зубів людини. Це дозволяє нам провести відновлення функціональності зубів і повернути їм первісний зовнішній вигляд. Раніше, для лікування пульпіту, щоб отримати такий результат, потрібно було знатно потрудитися, і не було гарантій того, що пацієнт отримає потрібну посмішку. У сучасному світі, при лікуванні пульпіту, ми можемо гарантувати пацієнту, що він отримати той результат, який отримає.

При реставрації зубів ми використовуємо різні техніки, в залежності від складності випадку. У тому випадку, якщо зуб має велике пошкодження, то після того, як буде проведено лікування пульпіту, зуб потрібно запломбувати. Але, спочатку, потрібно провести його зміцнення, щоб зменшити навантаження на ті частини зуба, які залишилися. Зміцнення зуба здійснюється за допомогою штифтів, які роблять з металу і вуглецю. Це дозволяє пацієнтові зберегти тканини зуба, не обов’язково означатиме негативного впливу на сусідні зуби, які не потрібно лікувати.

Якщо розглядати протезування зубів коронками, то домогтися бажаного результату буде не просто. Для проведення реставрації передніх зубів часто використовують вініри, що дозволяє домогтися естетично красивого зовнішнього вигляду. У нашій стоматології лікування пульпіту проводиться з використанням сучасного обладнання, яке дозволяє позбутися пацієнта від проблеми. Всі канали пломбуються імпортними якісними матеріалами та іншим.

Всі дії, які виконуються лікарем, контролюються радіовізіографи. Це дає можливість зробити лікування зубів максимально ефективним. Якщо ви зіткнулися з тим, що у вас є пульпіт, і ви хочете його позбутися, то ви можете звернутися до нас. Ми проведемо огляд, і виберемо той варіант лікування, який буде актуальним для вас. При лікуванні ми завжди враховуємо особливості кожного нашого пацієнта, і вибираємо ту методику, яка буде для нього безпечною та ефективною. Якщо у вас є проблеми з зубами, то потрібно невідкладно звернутися до фахівців.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11