Ви замислювалися над тим, як часто ви чистите зуби? Найкраще, якщо ви будете робити це після кожного прийому їжі. Але, звичайно ж, що така можливість є не у всіх, тому, багато чистять зуби вранці після сну, і ввечері перед тим, як лягти відпочивати. Якщо ви не приділяєте належної уваги цьому питанню, так як у вас є кровоточивість ясен, то вам потрібно розуміти, що чим менше ви будете чистити зуби, тим сильніше буде розвиватися проблема. Ви можете використовувати м’яку зубну щітку, але чистити зуби потрібно щодня. Не забувайте про необхідність використовувати зубну нитку, яка допоможе вам усунути наліт, і позбутися від бактерій на зубах, який провокують захворювання ясен.

Ви можете додати на зубну щітку краплю шавлії або евкаліптової олії. Це дозволить вам зняти запалення з ясен і зробити їх міцніше. Перед тим, як чистити зуби перед сном, ви можете використовувати трохи олії герані або шавлії разом із зубною пастою. Акуратно помасажуйте ясна щіткою і прополощіть рот настоянкою ромашки. Не забувайте про те, що потрібно пити достатню кількість води. Вона дозволяє вимивати всю їжу, і не дозволяє їй осідати між зубами. Це актуально для тих, хто не має можливості чистити зуби відразу після їжі.

Важливо використання рідини для полоскання рота на постійній основі. Вона потрібна для того, щоб видаляти всі бактерії з ротової порожнини, і не давати можливості накопичуватися зубного нальоту. Постарайтеся знизить споживання цукру, і їсти здорову їжу. Цукор у великій кількості може мати негативний вплив на стан зубів. Купіть електричну зубну щітку, яка дозволить вам проводити масаж ясен і зміцнювати їх. Щітки ефективні для усунення нальоту з зубів.

Не варто ігнорувати відвідування стоматолога на постійній основі, що дозволить уникнути появи багатьох проблем.

Здоров’я зубів і ясен тісно пов’язане між собою, тому, якщо у вас є хворі зуби, лікуванням яких ви не займаєтеся, то цілком ймовірно, що у вас з’являться захворювання ясен. Тому, важливо не тільки дотримуватися всіх правил по догляду за порожниною рота, але і регулярно відвідувати фахівця. Не менш важливою є проведення професійної гігієни порожнини рота, яка дозволить ідеально очистити всі забруднення на зубах. Якщо у вас є необхідність в тому, щоб провести лікування зубів або ясен, то ви можете звернутися до нас. Ми маємо все необхідне для того, щоб впоратися з поставленим завданням.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11