Ви постійно відвідуєте стоматолога, приділяєте належну увагу стану своїх зубів, але при цьому все одно не можете отримати посмішку, про яку мрієте? Але, не варто засмучуватися раніше часу, так як сучасна стоматологія може запропонувати вам рішення проблеми. Ви можете звернути свою увагу на керамічні люмініри, які дозволяють кожному стати володарем прекрасної посмішки, яка буде виглядати чарівно. Вони користуються великою популярністю.

Вони мають високу міцність, що є важливим. Цікавим є те, що перед їх установкою обробка зуба є мінімальною. З огляду на тонкість Люмініри, можна говорити про те, що вони дозволять зімітувати природну прозорість натуральних зубів, а колір їх може відрізнятися, що дозволить кожному вибрати те, що йому сподобається. Саме це рішення дозволить вам стати володарем тієї посмішки, про яку ви мріяли. Люмініри – це сучасне і безболісне рішення для того, щоб зробити ідеальну білу посмішку.

Їх часто використовують тоді, коли є косметичні дефекти на зубах, так як вони допомагають позбутися від відколів, усунути проміжки між зубами та інше. Якщо у пацієнта нерівні зуби, то вони допоможуть замінити брекети, і впоратися з проблемою. Якщо ви хочете вибрати такий варіант корекції, то потрібно звернутися до фахівців, які проведуть огляд, оцінять стан зубів і зможуть сказати, який варіант корекції буде оптимальним для вас.

Якщо говорити про дизайн Люмініри, то вони виготовляються індивідуально для кожного клієнта. Вони мають кілька основних переваг, до яких можна віднести: тонкість пластинки, установку без болю, і можливість зняти їх відразу, як в цьому виникне необхідність. Люмініри служать тривалий період часу, тому, ви зможете довго насолоджуватися своєю прекрасною посмішкою. Щоб стати володарем прекрасної посмішки, потрібно відвідати стоматолога всього лише кілька разів.

Виробництво Люмініри простий. При першому візиті до стоматолога лікар робить зліпок зубів. Після цього, ви зможете вибрати колір зубів, який вам подобається. За зліпкам будуть виготовлені моделі, за якими проведуть люмініри. При другому відвідуванні лікар перевірить, чи відповідають люмініри вашим зубам, і зможе провести їх установку. Тому, якщо ви шукали сучасне рішення для того, щоб стати володарем красивої посмішки, то ви можете бути впевнені в тому, що ви його вже знайшли.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11