Зміни суглобового апарату можуть викликатися різними причинами, наприклад, випаданням зубів, проблемами з прикусом та іншим. СНЩС – це унікальний за своєю суттю суглоб, який функціонує парно. Він є непростою структурою, зв’язуванням і диском, яка разом з м’язами дозволяє здійснювати рух щелепою і змикати зуби. Якщо розглядати ознаки, що вказують на проблеми з СНЩС, то до них можна віднести:

  • Клацніть або хрускіт у суглобі, які з’являються при відкриванні або закриванні рота;
  • Болючі відчуття в суглобі або м’язах при вживанні їжі або при широкому відкритті рота;
  • Зміна положення щелепи або поява асиметрії обличчя;
  • Некоректне змикання зубів або поява болю в них при вживанні їжі;
  • Неможливість широко відкрити рот;
  • Головний біль, запаморочення, біль у шиї та хребті, шум у вухах – це типові прояви;
  • Зміна овалу особи;

Для лікування цієї проблеми може використовуватися міорелаксуюча капа. При її використанні розслаблені м’язи дозволяють забезпечити потрібне положення всіх частин суглоба. Починає потроху знижуватися ступінь клацання в суглобі або він повністю пропадає. Після того, як лікування каппою закінчується при неправильному прикусі або втрати зубів, потрібно провести лікування у ортодонту або виконати протезування. Залежно від проблеми, яка є у вас, лікування може бути комплексним. Основне завдання капи полягає в тому, щоб провести фіксацію у правильне положення щелепи та створити коректне відношення складових суглоба за допомогою різних контактів. Це дозволяє СНЩС правильно функціонувати.

Зрозуміти, чи потрібно використовувати капу для лікування вашої проблеми може тільки фахівець після того, як проведе всі необхідні дослідження. Якщо ви хочете провести діагностику стану вашого СНЩС і використовувати капу, то ви можете звернутися до нашої стоматології. Ми маємо досвід роботи з капами та використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Усі матеріали, що використовуються для лікування, мають відмінну якість, тому ви можете не сумніватися у тому, що зробите правильний вибір. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, і будуть супроводжувати протягом усього періоду лікування. Пам’ятайте, що звернутися до лікаря потрібно відразу, як ви помітили зміни, тому що їх простіше усунути відразу, як вони стали вас турбувати.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11