Нові технології швейцарської компанії ЄМС в профілактиці стоматологічних захворювань дорослих і дітей технологія- AIR-FLOW®handy Perio, розроблена швейцарською компанією ЄМС — єдина технологія повітряно-абразивної обробки, з використанням порошка ЕРИТОЛА, що дозволяє:

  • зруйнувати біоплівку на підясеневій поверхні кореня зуба;
  • відполірувати поверхню імпланта при периімплантиті.

Імплантати, так само як і зуби, схильні до накопичення бактеріального нальоту, який може привести до периімплантита і, надалі, до втрати імпланта.

AIR-FLOW®handy Perio пропонує виключну можливість регулярної профілактики імплантів, видаляючи 100% біоплівки без ризику деформації поверхні імпланта, навіть при багаторазовому застосуванні. Завдяки дуже малому розміру частинок (14 нанометрів), порошок не дряпає поверхню кореня зуба, імплантів – це дуже важливо для гігієни, так як не створюються додаткові ретенционные пункти для прикріплення бактерій.

ВПЕРШЕ!!! AIR-FLOW®handy Perio з порошком ЕРИТОЛ є відмінним профілактичним засобом для дітей і використовується для проведення професіональної гігієни дитячих зубів з 6 років.

До складу цього порошку входять округлі гранули ЕРИТОЛА цукрозамінника), які володіють профілактичними властивостями проти карієсу, а також 0,2% хлоргексидину, який є протизапальним препаратом.

Таким чином, з одного боку, забезпечується делікатне очищення поверхні зубів і захист від карієсу, а з іншого боку, знімається запалення слизової оболонки порожнини рота.

Фахівці Клініки Слаутинського – Спеціалізованого Центру Стоматології, об’єктивно оцінять ситуацію, і виберуть оптимальну методику догляду для Ваших зубів.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11