Не всі батьки знають про те, як підготувати дитину до відвідування стоматолога. Багато батьків думають про те, як дитина буде вести себе у фахівця, чи не завдасть вона йому шкоди і не завдасть чи болю ?! Відвідування фахівця – це відповідальний захід, тому потрібно підготувати дитину, щоб воно пройшло для нього максимально комфортно. Варто розуміти, що спочатку, у дитини не страху відвідувати лікаря. Тому, не варто розповідати йому про те, що це може побут страшно або боляче. Не менш важливим, щоб батьки вели себе спокійно, і не нервували. Якщо батьки будуть хвилюватися, то дитина це помітить, і почне теж вередувати.

Не варто шкодувати його і втішати, так як він може збагнути, що якщо батьки так за нього бояться, то зараз йому буде боляче, тому потрібно вести себе спокійно. Важливо, щоб перше відвідування лікаря не стало психологічною травмою для дитини. Якщо дитина буде нервувати, то лікар не зможе нормально впоратися з роботою, тому, потрібно, щоб дитина не нервував. Не плачте разом з дитиною, так як ви тільки погіршить ситуацію. Якщо ви будете спокійні, то і дитина не буде переживати.

Обов’язково потрібно поговорити з дитиною про те, що лікувати зуби є важливим. Потрібно сказати йому про те, навіщо потрібно лікувати зуби, і що карієс може привести до поганих наслідків. Потрібно пояснити, що допомогти вилікувати зубки може тільки лікар. Обов’язково скажіть про те, що може бути неприємно, але боляче не буде. Якщо ви правильно налаштуєте дитини, то він не буде переживати. Батьки повинні бути адекватними, і так само, налаштовувати дитину. Постарайтеся призначити відвідування тоді, коли дитина буде в гарному настрої.

Обов’язково потрібно заохочувати правильна поведінка дитини, і тоді він буде ходити до нього з задоволенням. Але, при цьому, не варто слідувати його примхам, якщо вони будуть виникати. Якщо ви завжди будете робити те, що він хоче, то ви не зможете домогтися потрібного результату в лікуванні. Скажіть лікаря про те, чи є у дитини будь-які хронічні захворювання, так як не можуть вимагати окремої уваги. Постарайтеся прищеплювати дитині правильне ставлення до лікування зубів і гігієни, щоб в майбутньому у нього були здорові зуби.

Якщо ви хочете провести лікування зубів дитині, то ви можете зробити це у нас. Ми знаходимо підхід до кожної дитини і робимо так, щоб лікування зубів доставляло йому тільки позитивні емоції.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11