Всі батьки знають про те, що перші відвідини стоматолога дитиною – це досить складно, і викликає багато хвилювання. Якщо дитина буде вести себе неспокійно, то якість лікування зубів знизиться. Якщо ж не лікувати лікування зубів тоді, коли це потрібно, то можуть з’являтися багато інших захворювань, які є небезпечними. Важливо розуміти, що раннє видалення молочного зуба у дитини може привести до того, що інші зуби будуть зміщуватися. Познайомити дитину зі стоматологом потрібно до того, як з’являться проблеми з зубами. Тоді, дитина не буде боятися, і в разі потреби лікар зможе провести всі необхідні заходи.

Кожна дитина народжується без страху перед стоматологом, тому, якщо ви не хочете, щоб цей страх з’явився у нього в майбутньому, але потрібно раніше приступати до того, щоб познайомити його з лікарем. Постійний огляд у фахівця дозволить уникнути появи багатьох захворювань. Ви не повинні допускати того, щоб дитина бачила, що ви переживаєте, так як він по-першу чергу зверне увагу на вас. Ви повинні бути спокійні, щоб дитина бачила в вас авторитету.

Ви можете підбадьорити дитину і сказати йому про те, що всі члени сім’ї постійно відвідують стоматолога і покажіть йому свої зуби, які ви вилікували. Тоді дитина зрозуміє, що це не страшно, і не буде заважати лікаря. Не забувайте про те, що потрібно провести бесіду з дитиною. Наприклад, ви можете показати хворий зубок дитини йому в люстерко і сказати, що в ньому живе черв’ячок, якого потрібно виманити, щоб зубок не хворів. У цьому питанні ви можете придумати все, що завгодно, головне, щоб це було позитивно.

Записувати на прийом потрібно тоді, коли дитина в доброму гуморі. Найкраще, це робити після їжі, що пов’язано з виробленням слини. Якщо у вас був уже негативний досвід лікування у стоматолога, то про це потрібно сказати лікареві. Найкраще, якщо лікування буде проводитися в кілька сеансів, тому що діти не можуть тривалий час сидіти без дій. Потрібно заохочувати дитину, якщо він буде добре поводитися у лікаря, щоб він виробляв витримку і самовладання.

Якщо ви хочете привести вашої дитини на прийом до фахівця, щоб вилікувати йому зубки, то ви можете зробити це у нас. Ми маємо багаторічний досвід роботи з дітьми, тому зможемо зробити все для того, щоб дитині не було страшно. Ми перетворюємо лікування зубів в захоплюючу пригоду для малюка, яке йому сподобається.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11