На сьогоднішній день, імплантати є надійним рішенням проблеми втрати зубів. Правильно встановлені імплантати, служать як справжні корені зубів і можуть функціонувати, при чіткому дотриманні рекомендацій лікаря, все життя.

Для такого довгострокового функціонального і естетичного успіху, необхідно детальне планування Вашого імплантологічного лікування.

Для цього розроблена сучасна програма 3-D планування дентальної імплантації.

Вона дозволяє правильно розмістити імплантати і прогнозувати результат протезування, ще до початку лікування.

Виготовлені за попередньо складеним, за допомогою комп’ютерної програми, планом, індивідуальні хірургічні шаблони, дають можливість хірургу-імплантологу без помилок встановити імпланти на задану глибину під позначених кутом нахилу.

Кожен етап імплантологічного планування пацієнта, проходить під строгим контролем в спеціалізованій лабораторії. Технік самостійно розробить для Вас дизайн шаблону.

Які переваги отримує пацієнт, якщо доктор використовує хірургічний шаблон?

  • Імпланти будуть Вам встановлені в кісткову тканину з ідеальною точністю. В цьому випадку можна говорити про довгостроковий прогнозі лікування.
  • Хірург зможе встановити імпланти під правильним кутом по відношенню до майбутніх зубів. Це має велике значення для функціонування імплантів і естетичного результату. Без хірургічного шаблону, встановити так імпланти зможе тільки висококваліфікований хірург-імплантолог, який теж ризикує зробити помилку.
  • Використання шаблону, дозволить хірургу-імплантологу уникнути травми судин і нервів, що є дуже серйозним ускладненням. За даними комп’ютерної томограми пацієнта, в програмі планування, визначається точне положення кровоносних судин і нервів, які ні в якому разі не можуть бути пошкоджені.
  • Завдяки застосуванню хірургічного шаблону, ризик людського фактора зведений до мінімуму. А інноваційний метод 3-D друку, робить шаблон ідеально точним. У певних випадках, завдяки цьому методу, імпланти можуть бути встановлені малоінвазивно, тобто без хірургічного розрізу, подальшого відшаровування і ушивання слизової оболонки порожнини рота. При такому підході у пацієнта будуть мінімальні больові відчуття і набряк. Процедура хірургічної операції значно скорочується.
  • Правильно встановлені імпланти, дозволять стоматологу-ортопеду без будь-яких складнощів виготовити конструкцію з опорою на імпланти. Гігієна навколо коронок виявиться дуже простою і зручною для пацієнта, що в свою чергу продовжить життя стоматологічних імплантів.

Важливо!

У багатьох випадках дефіциту кісткової тканини застосування напрямних шаблонів дозволяє виключити необхідність додаткових хірургічних втручань для збільшення обсягу кістки.

Застосування напрямних шаблонів, мінімізує ушкодження м’яких і твердих тканин, пов’язаних з оперативним втручанням, і гарантує точну установку імплантатів в кістки, попереджаючи можливі ускладнення – пошкодження нижньощелепного нерва, коренів сусідніх зубів, перфорацію гайморової пазухи, оголення імплантатів.

Детальніше про послуги Центру Стоматології «Клініка Слаутинського», по імплантації із застосуванням шаблонів Ви можете ознайомитися в розділі Імплантація.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11