Багато батьків не замислюються на тему того, коли потрібно займатися тим, щоб привчить дитину до того, щоб він чистив зубки. Тому, вони починають показувати дитині щітку і пояснювати, для чого вона потрібна приблизно з 4-х років. Деякі думають, що доглядати за молочними зубами не потрібно, так як вони все одно випадуть, але насправді це не так. Але, по факту, доглядати за зубами потрібно відразу, як тільки вони з’явилися, тобто, з 6 до 8 місяців. Спочатку, зубки потрібно чистити спеціальними напальчниками, але якщо у вас їх немає, то ви можете скористатися ваткою, намотаною на палець.

Коли дитина маленька, то зубки йому чистять без пасти, так як цього буде достатньо для того, щоб позбутися від нальоту. Коли у малюка зубок стає більше, то вже потрібно подумати про те, щоб купити щітку. Потрібно піти в спеціалізований магазин для дітей або в аптеку, і там ви зможете вибрати саме те, що вам потрібно.

Правильний вибір: як його зробити?

Першу щітку потрібно купити без щетинок, а з невеликими силіконовими виступами. Цю потрібно для того, щоб щітка менше травмувала дитячі ясна. Звичайно ж, що щітку потрібно міняти, відповідно до того, як росте дитина. До 3-х років, дитині потрібно допомагати чистити зубки, і пояснювати йому, що і як потрібно робити. Потрібно постаратися зробити так, щоб для дитини це була як гра.

Головка дитячої щітки повинна бути невеликою і закругленою. Такий щіткою буде набагато простіше користуватися, і ефект від чищення зубів буде краще. Щетинки повинні бути м’якими і штучними, щоб на них не розмножувалися бактерії. Якщо розглядати висоту щетинок, то краще за все буде, якщо вона складе 11 мм. Цього вистачить для того, щоб дістати їжу між зубів.

При виборі щітки для дитини, велике значення має естетичний вигляд. Потрібно, щоб вона була красивою і подобалося дитині, адже тільки так він буде отримувати задоволення від її використання. Пам’ятайте, що прищепити дитині звичку чистити зуби потрібно якомога раніше, щоб в майбутньому у нього не було проблем із зубами. Зберігати щітку потрібно тільки в сухому склянці. Між чистками потрібно намилити щітку дитячим милом, але обов’язково змити його перед чищенням зубів, що потрібно для профілактики від появи мікробів. Коли ви купите нову щітку, перед першим використанням її потрібно промити. Якщо у вас є питання про те, як правильно чистити зубки дитині або як правильно вибрати зубну пасту, то ви можете звернутися до фахівців, які вам допоможуть.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11