Якщо розглядати всі заходи, які потрібні для оздоровлення організму, то в них можна побачити необхідність в проведенні професійної гігієни порожнини рота. Кожна людина повинна контролювати стан зубів і регулярно видаляти зубний наліт, щоб знизити ризики появи карієсу і інших проблем з зубами.

Небезпека зубного каменю і пародонтиту

Нормальний здорові зуби покриті тонкою захисною плівкою. Вона притягує зубний наліт, який містить велику кількість мікробів, через що розвивається карієс і багато інших захворювань. У слині людини є мінеральні речовини, які при з’єднанні з нальотом перетворюються в камені. Це може порушити кровообіг, що викличе захворювання ясен і випадання зубів.

Розглядаючи пародонтит варто сказати, що він являє собою захворювання, при якому пошкоджується тканину близько зуба. Якщо не займатися його лікуванням, то тканина буде пошкоджуватися, і в ній виявляться мікроби, який будуть провокувати захворювання ясен. Це може привести до серйозних захворювань, тому потрібно відразу звернутися до фахівців, які зможуть допомогти вам у цьому питанні. Цікавим є те, що зубна паста і щітка не особливо ефективні, якщо говорити про боротьбу з нальотом, а позбутися від каменя самостійно у вас не вийде.

Кращим вибором буде відвідування професійної гігієни порожнини рота, яка дозволяє усунути зубний камінь. Лікар зможе не тільки очистити зуби, але і вилікувати ясна, і убезпечити зуби від розвитку тих чи інших захворювань.

Очищення ротової порожнини

Спочатку, лікар зніме всі відкладення на зубах за допомогою спеціального обладнання. Найчастіше, використовується метод ультразвуку, в поєднанні з потоком повітря і води, що дозволяє прибирати камінь із зубів, але є й інші варіанти очищення. Після цього, проводиться очищення зубів Air Flow, яка дозволяє позбутися від м’якого зубного нальоту. Суть роботи обладнання проста: під тиском на поверхню зуба потрапляє струмінь води і спеціальний порошок. Ця суміш є кальцій і соду, які проникають на зуб і вичищають наліт, який на ньому утворився.

На завершення лікар полірує щіткою зуби за допомогою лікувальної пасти. Це потрібно для того, щоб зуби могли бути стійкі до появи нальоту. Після цього лікар може використовувати спеціальний гель на основі фтору, щоб захистити зуби від появи карієсу.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11