Профілактика стоматологічних захворювань у дитячому віці – це необхідність, яка дозволяє запобігти появі або розвитку тих чи інших захворювань. Профілактика дозволяє знизити поширення карієсу та його ускладнень. Профілактика захворювань зубів коштує значно дешевше, ніж їх лікування. Профілактичні заходи у дітей ґрунтуються на кількох пунктах:

  • Виконання гігієнічних процедур;
  • Профілактичні відвідування лікаря;
  • Правильне харчування;

Коли дитина перебуває на грудному вигодовуванні, її матері потрібно пити вітаміни, щоб до дитини надходили всі необхідні речовини. Після закінчення годування груддю фториди повинні надходити до дитини з їжею або водою. Недотримання гігієни ротової порожнини, постійні годування вночі та вживання солодких напоїв – це те, що провокує захворювання зубів у дітей у ранньому віці. Як тільки у дитини почали прорізуватись зуби, потрібно відвідати стоматолога для проведення огляду. У деяких ситуаціях відвідати лікаря треба раніше, якщо він сам на це вказував.

Якщо стоматолог не знайшов проблеми, то відвідувати його потрібно кілька разів на рік, і не забувати про те, що потрібно показуватись ортодонту. Діти можуть мати шкідливі звички, які можуть вплинути на розвиток щелепи. Якщо розглядати догляд за ротовою порожниною дитини до року, то тут просто. Фахівці говорять про те, що потрібно використовувати бинт, змочений у теплій воді, та протирати дитині зубки чи ясна, якщо зубів ще немає. Залежно від вашої ситуації рекомендації можуть відрізнятися.

У ролі профілактики від стоматологічних захворювань слід проводити догляд за ротовою порожниною, дотримуватися рекомендованого харчування та відвідувати стоматолога на регулярній основі. По суті, набагато простіше запобігти появі захворювань зубів, ніж потім боротися з їхніми наслідками. Тому як тільки ви помітили, що у вашої дитини з’являються перші зубки, потрібно звернутися до лікаря. Якщо є скарги, то відвідати спеціаліста потрібно раніше.

Куди звернутись?

Якщо вам потрібна допомога стоматолога щодо профілактики стоматологічних захворювань або їх лікування, то ви можете звернутися до нас. Ми відповімо на всі ваші запитання та проведемо огляд дитини. Залежно від проблеми, з якою ви звернулися, рекомендації можуть відрізнятися.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11