Якщо ви помітили, що ваша дитина говорить про зубний біль при вживанні їжі або в нічний час, це вказує на те, що потрібно звернутися до фахівця. Пульпіт – це серйозне захворювання, яке може виникнути через:

  • Нелеченого кариеса. Бактерии попадают в пульпу, что провоцирует воспаление;
  • Выполнение пломбирования низкого качества;
  • При неполном удалении очагов кариеса, так как инфекция начинает развиваться под пломбой;
  • Травмы зуба, что есть не редкостью;

Тимчасові зуби мають особливу будову, тому що у них тонка емаль і дентин, тому зубам не просто впоратися з розвитком бактерій. Якщо відсутня гігієна ротової порожнини, пульпіт може розвиватися досить швидко. Якщо розглядати лікування захворювання, воно націлене на те, щоб зберегти функціональність зуба. Для цього може використовуватися біологічний метод, який дозволяє зберегти зуб та пульпу, і дати йому всі необхідні поживні речовини. Використовувати цей метод можна тільки у тому випадку, якщо захворювання знаходиться на початковій стадії розвитку.

Лікування пульпіту

Багато хто цікавиться тим, як лікувати пульпіт у молочних зубах:

  • Лікар проводить огляд ротової порожнини та видаляє всі тканини, які були уражені карієсом та використовує спеціальні лікарські засоби. Це дозволяє усунути запальний процес, після чого зуб пломбується;
  • Якщо запалення триває тривалий час, потрібно використовувати методи, які розглядають повне або часткове видалення пульпи зуба з використанням знеболювання;

Важливо розуміти, що пульпіт – це серйозна проблема, вирішувати яку потрібно відразу, як тільки вона з’явилася. Якщо цього не зробити, то зуб може руйнуватися і можуть виникати інші проблеми. Тому, якщо ви помітили, що у вашої дитини болять зуби, то перше, що потрібно зробити, то це звернутися до фахівців.

У нашій стоматології використовуються сучасні методи лікування пульпіту у дитячих зубах. Ми розуміємо, що діти бояться лікувати зуби, тому ми робимо все для того, щоб лікування зубів проходило в ігровій формі і дитина не боялася. Перед тим, як провести лікування, лікар повинен буде провести діагностику та лікування ротової порожнини. Пам’ятайте, що за наявності пульпіту затягувати з відвідуванням лікаря не варто, оскільки багато проблем набагато легше усунути відразу, як тільки вони з’явилися, ніж тоді, коли вони вже встигли розвинутися.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11