Навіть якщо ви оглянули свою ротову порожнину, і не помітили проблем із зубами чи яснами, у вас немає скарг та іншого, то це не означає того, що ваші зуби здорові. По-перше, багато захворювань ротової порожнини можуть тривалий час протікати без виражених симптомів, а по-друге, є захворювання, які може виявити лише фахівець, під час огляду. Важливо записатися на прийом до фахівця та відвідувати його на регулярній основі. Основною ознакою того, що ви вибрали правильного лікаря, стане те, що він робитиме все для того, щоб зберегти зуб, а не видалити його.

Багато людей не приділяють належної увазі догляду за зубами та яснами, що є вкрай неправильним, тому що ви можете зіткнутися з різними захворюваннями. Профілактичні огляди дозволять вам виявляти проблеми на ранній стадії їх розвитку і проводити їх лікування, щоб у майбутньому вони не доставляли вам проблем. Найбільш важливою процедурою, яка проводиться при регулярному відвідуванні стоматолога є професійне чищення зубів. Вона дозволяє позбавитися нальоту, усунути запалення, і прибрати всіх мікробів з поверхні зубів.

Якщо розглядати те, як часто потрібно відвідувати стоматолога, то тут все залежить від того, в якому стані знаходяться ваші зуби. Якщо у вас немає жодних скарг, то відвідувати спеціаліста потрібно кілька разів на рік. Якщо ж у вас є проблеми з ротовою порожниною, відвідування стоматолога потрібно проводити кожні кілька місяців. При проведенні профілактичного огляду лікар оцінить стан вашої ротової порожнини і при необхідності зробить знімок, якщо помітить проблему. На завершення огляду фахівець дасть вам свої рекомендації, і складе план, відповідно до якого проводитиметься лікування.

Особливо профілактичні огляди у стоматолога є важливими для дітей, оскільки вони схильні до появи карієсу та інших захворювань ротової порожнини. Проводити огляд потрібно кожні три місяці. Крім того, регулярне відвідування стоматолога є вигідним, оскільки набагато дешевше проводити профілактику захворювань та їх лікування на ранній стадії, ніж тоді, коли проблема запущена. Якщо вам потрібно відвідати стоматолога з профілактичною метою, то ви можете звернутися до нас. Ми маємо сучасне обладнання, а всі наші лікарі – професіонали своєї справи. Проходьте регулярний профілактичний огляд, і ви не зіткнетеся з проблемами зубів та ясен.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11