Стоматит – це загальне захворювання, яке зачіпає слизову оболонку рота. Захворювання можуть мати різний характер, і бути викликані різними причинами. Коли у людини з’являється стоматит, він стикається з виразками в роті і почервонінням. У більшості випадків захворювання з’являється у дітей на тлі: алергії, інфекції, травми та іншого. У немовлят теж може з’явитися проблема, яка буде спровокована прорізуванням зубів.

Діти старшого віку можу стикатися з проблемою. Тому, кожен батько повинен оглядати ротову порожнину дитини, щоб мати можливість виявити захворювання на початковій стадії його розвитку. Цікавим є те, що багато інфекційних захворювань можуть проявлятися як стоматит. По суті все, що відбувається в організмі дитини, може відбиватися на стані його ротової порожнини. Якщо є цукровий діабет, то з’явиться гінгівіт і пародонтит. Якщо є проблеми з серцем, то ясна стануть синюшного кольору.

Щоб мати можливість запобігти появи стоматиту у дитини, потрібно постійно перевіряти його ротову порожнину. Так само, ви повинні привчити дитину до того, що потрібно мити руки, як до їжі, так і після неї, і не забувати чистити зуби. Кожен відповідальний батько повинен проводити огляд ротової порожнини свою дитину, щоб переконатися в тому, що в ньому немає запального процесу. Якщо у дитини є хоч невелика біль, або будь-які ознаки запалення, то потрібно відразу відвести дитину до фахівця. Якщо ж дитину нічого не турбує, то відвідувати фахівця потрібно в цілях профілактики кілька разів на рік.

Стоматит – це те захворювання, яке вимагає уваги фахівця, адже якщо не займатися його лікуванням, то може виникнути велика кількість інших проблем. Якщо ви хочете перевірити стан зубів своєї дитини, то ви можете звернутися до нас. Ми маємо все необхідне для того, щоб впоратися з поставленим завданням. Ми використовуємо тільки сучасні методи лікування зубів, які є безпечними для дітей. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожної дитини, і перетворюємо лікування зубів в захоплюючу пригоду, тому, ви можете бути впевнені в тому, що дитина буде задоволений.

Лікування стоматиту буде проведено ефективно, якщо своєчасно звернутися до фахівців. Тому, якщо ваша дитина скаржаться на зубний біль, то зверніть на це увагу і відразу зверніться до фахівців.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11