Як ви вибираєте зубну пасту? Що ви берете до уваги? Звичайно ж, що багато людей вибирають засіб тільки на основі реклами, адже там кажуть, що пасти позбавить від усіх проблем із зубами і яснами, які є. Красива упаковка, слогани і обіцянки того, що краще цієї пасти не існує. Але, тільки досвідчені люди знають про те, що вибрати підходящий засіб може тільки фахівець, виходячи зі стану вашої ротової порожнини. Він знає, які у вас зуби і захворювання, тому вибере те, що потрібно.

Ви хоч раз читали, який склад у тій зубної пасти, яку ви хочете купити. Всі люди мають різні захворювання зубів і ясен, тому в кожному окремому випадку, потрібно вибирати ту пасту, яка буде справлятися з поставленими завданнями. Якщо взяти до уваги те, що проблеми є майже у всіх, то вибирати потрібно ті пасти, які мають лікувальний ефект. Якщо говорити про гігієнічних пастах, то вони підходять усім, так як вважаються універсальними.

Говорячи про лікувально-профілактичних пастах, варто сказати, що на відміну від гігієнічних, вони містять ті чи інші біологічні добавки, які впливають на ротову порожнину. Залежно від того, яка саме у вас проблема, можуть використовуватися пасти, в складі яких є трави або вітаміни. У сучасному світі є велика кількість паст, серед яких кожен зможе знайти саме те, що йому потрібно. Великою популярністю користуються пасти, які містять триклозан, який раніше використовувався в антибактеріальному милі.

Є пацієнти, у яких речовина може викликати алергію, а якщо використовувати його постійно, то можна порушити свій гормональний фон. Більш сильним антисептиком, який можна зустріти в складі паст є хлордексідін. Як перший, так і другий варіант має протизапальну дію, і використовується для того, щоб лікувати різні захворювання порожнини рота. Триклозан зберігає свою дію протягом декількох годин. Якщо ви використовуєте пасти, які містять сильні речовини, то потрібно використовувати їх не більше, ніж два тижні.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11