Люди прийшли до того, що зуби є не просто інструментом для того, щоб пережовувати їжу, але служать важливою частиною особи, яка додає привабливості. Чистити зуби щодня – це звичка кожного з нас, але в сучасному світі цього мало, і багато хто хоче, щоб їх зуби виблискували. Білі зуби – це справжнє мистецтво. Цікавим є те, що відбілювати зуби пробували ще під час Петра 1. Тоді зуби чистили дрібним крейдою або деревним вугіллям. Але, вже навіть в той час, білі зуби білі демонстрацією іміджу і солідності.

Трохи згодом, відбілювання проходило за допомогою різних кислот, хлору або аміаку, що було небезпечним для організму, тому їх використання вимагало обережності, але незабаром, від таких методів відмовилися. У 1884 році вибілювати зуби почали за допомогою перекису водню, і деякі до цих пір так роблять. Перекис була найбільш безпечним і ефективним варіантом. Коли вона потрапляла на емаль, вона утворювала активні іони, які проникали в зуб, і боролися з пігментом. У сучасному світі відбілювання зубів користується великою популярністю і багато клінік пропонують різні методи проведення процедури.

Потрібно розуміти, що відбілювання – це вплив агресивного речовини, яке відбирає у зубів корисні мікроелементи, і роблять емаль крихкою. Важливо правильно дотримуватися концентрацію коштів, і виконувати все, що говорить стоматолог. Пломби, які мають великий термін давності, через кілька тижнів після процедури потрібно змінити на нові. Вдаватися до відбілюють варто рідко, так як якщо робити це постійно, то зубна емаль сильно зіпсується, що може привести до руйнування зуба.

Всі люди різні, тому, колір зубної емалі різний. Відтінок може залежати від деяких причин, до яких відносять:

  • Спадковість;
  • Прийом антибіотиків;
  • Вживання продуктів, які мають харчові барвники;
  • Флюороз;

Є кілька варіантів відбілювання зубів в клініці:

  • Використання лазерної технології, що дозволяє домогтися ефекту на 5 років;
  • Використання капи, яка має відбілюючий ефект. Результат протримається кілька років;
  • Комплексні заходи;
  • Ендодонтичний метод;
  • Відбілюючі смужки;

Якщо ви не знаєте, який варіант вам підійде, ви можете звернутися до стоматолога. Він проведе огляд ваших зубів і зможе зрозуміти, який саме варіант відбілювання вам підійде, щоб це було безпечним для вас.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11