Буває так, що зуби дитини починають псуватися раніше, коли це мало статися. Але вирішити це питання можна, якщо використовувати спеціальні пломбувальні засоби. Якщо зуб має великі пошкодження, то фахівці вказують на те, що потрібно використовувати коронки. Важливо розуміти, що вони не є забаганкою, а потребою. Не варто відмовлятися від коронок для порятунку зуба, адже якщо його видалити раніше встановленого терміну, то можна зіткнутися з:

  • Зміщенням зубів, неправильним розвитком щелепи та іншими факторами, що спричиняють формування неправильного прикусу;
  • Проблемами у пережовуванні їжі;
  • Логопедичними проблемами;

Якщо ви не хочете зіткнутися з проблемою, потрібно відновити тимчасовий зуб, застосовуючи коронку. Перед тим, як провести її встановлення, спеціаліст проводить обстеження та всі діагностичні заходи, які дозволяють йому оцінити стан зубів. Обов’язковим є лікування пошкоджених зубів та всіх стоматологічних захворювань.

Переваги коронок

Відновлення тимчасового зуба за допомогою коронок дозволить зберегти зуб до того періоду, коли відбудеться його зміна на постійний зуб. Це дозволить забезпечити правильне прорізування зубів. Коли лікар ставить коронку, він мінімізує ризик повторного пошкодження зуба, що дозволяє дитині вживати будь-яку їжу. При видаленні зуба потрібно буде встановлювати ортодонтичний засіб, який використовуватиметься до появи постійного зуба. Якщо вибрати коронку, то вдаватися до такого варіанту не доведеться.

Якщо немає жувальних тимчасових зубів, то все навантаження при вживанні їжі розподіляється на передні зуби. Тому з’являється навантаження, що може спровокувати виникнення різних проблем. Установка коронки не потребує багато часу. Спочатку лікар проводить огляд ротової порожнини та всі необхідні діагностичні заходи, щоб оцінити те, в якому стані знаходиться зуб. Вибирається метод знеболювання, і лікар приступає до виконання роботи.

Якщо вашій дитині потрібно провести установку коронок на тимчасові зуби, ви можете звернутися до нас. Ми маємо багаторічний досвід роботи з дітьми, та перетворюємо лікування зубів на цікаву гру. Ми використовуємо лише якісні матеріали, тому ви можете не сумніватися у безпеці конструкції.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11