Іноді буває так, що пломба випадає із зуба. Потрібно одразу звернутися до фахівця, який допоможе вам усунути проблему. Якщо цього не зробити, то зуб почне хворіти, і може спричинити різні проблеми. Причинами, через які пломба випадає, може бути:

  • Пломба зносилася. Кожну пломбу слід змінювати, коли термін її служби завершується;
  • Відсутність гігієни ротової порожнини;
  • Високе навантаження. Якщо ви постійно будете гризти пломбованим зубом горіхи, то навіть найякісніша пломба випаде;

Пломба, що випадає, відкриває шлях для бактерій, які можуть спричинити запалення. Якщо пломби не буде, зуб стане плоским. Він може пошкодитися через тиск, тому його лікування буде складнішим. Пломба може випасти в самий невідповідний момент, тому потрібно знати, що робити:

  • Усунути навантаження із зуба. Потрібно постаратися не натискати на нього;
  • Полоскати рота, щоб знизити ймовірність запалення;
  • Проводити гігієну ротової порожнини;
  • При вживанні їжі потрібно жувати з іншого боку щелепи;

Якщо ви плануєте вагітність, то вам потрібно подбати про те, в якому стані знаходяться ваші зуби та пломби, та провести їх лікування, якщо в цьому є потреба. Пам’ятайте, що пломба може випасти будь-якої миті, тому потрібно відразу записатися на прийом до фахівця, який зможе замінити її. Якщо у вас немає можливості зробити це відразу, то ви можете виконувати рекомендації, які вказані вище, поки зможете потрапити на прийом до фахівця. Це допоможе знизити запалення та прибрати біль.

Якщо у вас випала пломба, і вам потрібна допомога фахівців, то ви можете звернутися до нас, і ми допоможемо вам у цьому питанні та замінимо пломбу. Ми проведемо огляд ротової порожнини та зможемо зрозуміти, що викликало її випадання та замінимо її на нову. Ми відповімо на всі питання, які вас цікавлять, і розповімо, як правильно доглядати її.

У своїй роботі ми використовуємо сучасне обладнання та якісні матеріали, що дозволяє нам гарантувати якість своєї роботи. Ми проведемо обстеження ротової порожнини, щоб унеможливити наявність захворювань. Потрапити на прийом до фахівця ви можете як у плановому, так і терміновому порядку. Пам’ятайте, що зуб без пломби – це місце для бактерій, які провокують запалення, тому потрібно відразу звернутися до фахівця, який зможе поставити нову пломбу та усунути проблему.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11