Багато людей, коли замислюються над тим, що потрібно відновити зуб, відразу представляють пломби. Але якщо зуб має великі пошкодження, то такий варіант не підходить.

Наші стоматологи запропонують вибрати метод відновлення зуба за допомогою керамічної вкладки. Таку вкладку виготовить технік у спеціалізованій лабораторії. При цьому враховуватимуться всі параметри вашого зуба для відтворення його первісної анатомічної будови. Це неможливо зробити у кріслі стоматолога за допомогою пломби, «на око».

Вкладка повністю заповнює розмір і форму зуба, виготовляється з міцної кераміки, подібної до власної емалі зуба, має дуже естетичний вигляд (не відрізниш від власних зубів) і тривалий термін експлуатації – не стирається з часом, як пломба – утримує висоту прикусу, не має мікропідтікань і не провокує розвиток вторинних каріозних у зубі.

Вкладки встановлюють на жувальну поверхню зубів. Важливо не плутати їх із вінірами, які встановлюються на передню передню поверхню зубів.

Коли їх потрібно використовувати?

Вкладка буде гарним варіантом для відновлення коронкової частини зруйнованого зуба більш ніж на 1/3/, якщо при цьому зуб недепульпований, тобто живий. В іншому випадку пацієнту буде рекомендована коронка як захисний ковпачок на депульпований та позбавлений живлення, а відповідно природної щільності, зуб.

До недоліків керамічної вкладки можна віднести високу вартість та необхідність у відвідуванні спеціаліста кілька разів. Але, погодьтеся, це варто того, щоб заповнити втрачену форму і розмір зуба в його первозданному вигляді.

Основні переваги використання вкладок, це:

  • Відновлення розміру та форми зуба, герметизм при її фіксації – зниження ризику розвитку вторинного карієсу;
  • Чудова міцність. Кераміка – це довговічний матеріал, але догляд за ним необхідний, як і за власними тканинами зубів;
  • Естетичний зовнішній вигляд – колір кераміки підбирається за кольором зубів пацієнта.

Під час виготовлення вкладки використовується сучасне обладнання. Воно дає можливість змоделювати розмір та форму вкладки відповідно до отриманих даних пацієнта. Після встановлення ви не відрізняєте вкладки від власного зуба. Але все ж таки не слід забувати про те, що це штучна конструкція і потрібно дотримуватися деяких рекомендацій при її експлуатації. А саме: не гризти нічого твердого (сухарі, розгризати горіхи), приходити на профогляд та гігієну, не рідше 1 разу на 6 місяців.

Якщо ви хочете відновити зуб за допомогою вкладки, звертайтеся до наших фахівців.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11