Стан зубів у дитини може бути різним, залежно від тих факторів, що на нього впливають. Найбільш поширеною проблемою є карієс. Він може з’явитися у будь-якої людини, але діти схильні до її появи більше, ніж решта. Деякі батьки не розуміють, який може бути зв’язок між переглядом мультфільмів або планшетом, і неправильним прикусом та появою карієсу. Ми пропонуємо вам розібратися у цьому питанні.

Карієс – це проблема, яка може спричинити різні проблеми, аж до руйнування зуба дитини. Він може з’явитися не тільки через схильність дитини, а й через те, що дитина їсть велику кількість солодкого та п’є газовані напої. Ви запитаєте: “Яке відношення до цього має мультфільм?”. Все просто, діти дуже піддаються будь-якому впливу, і намагаються копіювати ту поведінку, яка їм подобається. Наприклад, коли ваша дитина дивиться мультфільм і бачить свого персонажа, який їсть багато солодкого, то він думає, що це правильно, і повторює цю поведінку. Тільки він не розуміє, що це вигадка, і сам псує свої зуби.

Не менш поширеною проблемою є те, коли дитина є багато солодкого під час перегляду мультфільмів і навіть не помічає цього. Все це призводить до того, що починає з’являтися карієс, який псує зуби. Небагато хочеться поговорити і про прикус. Він може змінитися з різних причин, наприклад, через шкідливі звички або втрати зуба раніше часу. Наприклад, при карієсі зуби можуть почати випадати раніше, що призведе до зміни прикусу. Не варто забувати про те, що багато дітей, коли дивляться щось або грають у планшет, можуть смоктати палець, через що щелепи формуються неправильно, і у дитини починається змінюватися прикус.

Як ви бачите, перегляд мультфільмів або гра в планшет може призвести до того, що дитина може зіткнутися з карієсом або порушенням прикусу, тому кожен з батьків повинен слідкувати за цим. Якщо ж ви помітили ознаки того, що ваша дитина має проблеми із зубами або прикусом, то потрібно звернутися до фахівців, які зможуть провести огляд і діагностику ротової порожнини, і виправити проблему.

У кожному окремому випадку лікування буде відрізнятися, тому все, що вам потрібно буде робити, так це дотримуватися порад спеціаліста. Якщо ви хочете провести огляд ротової порожнини у дитини, ви можете звернутися в нашу стоматологію.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11