Язик – це індикатор, який може вказати стан здоров’я людини. Якщо проблем немає, то язик матиме блідо-рожевий колір, і на ньому добре видно сосочки або складку. Якщо є невелика кількість нальоту, потрібно звернути на це увагу, так як він може вказувати на проблему. Наліт може мати різний колір, структуру та з’являтися у тій чи іншій зоні. Він надає інформацію про те, в якому стані знаходиться ШКТ. Наліт може бути різним і бути мовою в будь-якому місці. Якщо ви бачите, що на мові є відбитки зубів, то є проблеми з нервовою або дихальною системою.

Причинами нальоту мовою може бути: куріння, захворювання ШКТ, глисти, онкологія та інше. Але найбільш поширеною причиною зміни кольору мови є вживання фарбуючих продуктів. Щоб зрозуміти, що викликало появу нальоту у вашому випадку, потрібно звернутися до фахівців, які зможуть провести діагностику та зрозуміти, у чому проблема.

Діагностика

Колір нальоту, його кількість та розташування можуть мати важливе значення для проведення діагностики. Щоб точно зрозуміти, в чому справа, потрібно провести огляд ротової порожнини та інших діагностичних заходів. Не менш важливими для діагностики є сухість у роті, відчуття печіння після того, як знімається наліт та інше. Потрібно брати до уваги те, як довго наліт знаходиться мовою. Потрібно буде здати всі необхідні аналізи та пройти дослідження.

Тільки лікар зможе визначити, що стало причиною появи нальоту мовою та вибрати той метод лікування, який вам потрібен. Але, як тільки ви помітили проблему, потрібно відразу звернутися до лікаря, оскільки чим швидше ви займетеся її лікуванням, тим більша ймовірність того, що ви зможете її позбутися. Якщо вам потрібна консультація спеціаліста, ви можете звернутися до нас. Ми проведемо огляд і намагатимемося розібратися в причинах його появи.

Язик може багато розповісти про стан здоров’я людини, тому потрібно звертати увагу на те, в якому стані вона знаходиться. Зміни можуть бути як небезпечними, так і ні, що потрібно з’ясувати кожному, хто зіткнувся із цією проблемою. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи і допоможуть вам розібратися в цьому питанні. Ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання, яке нам у цьому допомагає. Слідкуйте за станом своєї ротової порожнини, та звертайте увагу на всі зміни, які є.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11