Наліт – це своєрідна плівка, що створюється із залишків їжі, слини та бактерій. Вона утворюється на зубах у всіх людей навіть тоді, коли вони сплять. М’який наліт можна усунути звичайною щіткою, якщо регулярно чистити зуби. Але, якщо відсутня нормальна гігієна ротової порожнини, то наліт твердіє, стає темним і проходить процес мінералізації. Саме так і з’являється зубний камінь. Але відсутність правильної гігієни ротової порожнини – це не єдина причина появи нальоту. Зубний камінь може утворитися через:

  • Куріння;
  • Неправильний прикус;
  • велику кількість споживання м’якої їжі з високою калорійністю;
  • Проблем ШКТ;
  • Проблеми з обміном речовин;
  • Використанням неякісних засобів для догляду за ротовою порожниною;

Шкода від зубного каменю

Багато хто може подумати, що зубний наліт не становить жодної небезпеки. Це виглядає некрасиво, але може викликати проблеми. Не всі знають, що наслідки від зубного каменю можуть бути серйозними, і закінчитися тим, що пацієнт може втратити зуби. На зубному нальоті є бактерії, які постійно розмножуються. Вони починають виробляти кислоти, які негативно впливають на стан зубів і ясен. З’являється карієс і пародонтит, оскільки саме це захворювання є найпоширенішими.

Але карієс можна вилікувати, а пародонтит лікується не так просто, як може здатися. Але, ви можете позбавитися цих проблем, якщо відразу зверніться до фахівців, які зможуть вам допомогти. Позбутися зубного каменю за допомогою зубної щітки не вдасться, тому потрібно звернутися до лікаря. У вільному доступі можна знайти масу порад про те, як позбутися нальоту, але не всі вони можуть дати потрібний результат, і можуть нашкодити зубам.

Зубний камінь з’являється через те, що пацієнт не дотримується гігієни ротової порожнини, і в нього є інші фактори, що провокують. Наліт починає збиратися у тих місцях, які є важкодоступними. Ви не зможете самі позбутися його, тому потрібно відразу звернутися до лікаря, який зможе провести професійне чищення ротової порожнини.

Якщо у вас з’явився зубний камінь, ви можете звернутися до нас, і ми його усунемо. Ми використовуємо лише перевірені методи очищення зубів, які мають ефективність. Перед проведенням чищення ми врахуємо всі ваші особливості та виберемо те, що вам потрібно. Пам’ятайте, що потрібно стежити за тим, у якому стані ваші зуби.

 

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11